خرید پودر تالک سیوند: محصولی با کیفیت برای صنایع

4.9
(60)

پودر تالک سیوند به واسطه برخی از ویژگی ‌ها و مشخصات ساختاری کاربرد های فراوانی دارد؛ شایان ذکر است که این تولیدات برای هر صنعتی به صورت تخصصی تولید و معرفی می گردند و در واقع تولیدکنندگان همراه با آنالیز شیمیایی و مشخصات دقیق این تولیدات را در اختیار خریداران قرار می دهند.

پودر تالک سیوند

مشخصات ساختاری تالک

شاید بتوان عنوان کرد نرم ترین ترکیب معدنی شناخته شده توسط بشر پودر های میکرونیزه تالک هستند که در طیف وسیعی از محصولات مصرفی و صنعتی مفید و قابل استفاده می باشند، این ترکیبات نقش روان کنندگی را در صنایع ایفا می نمایند و با توانایی جذب رطوبت، جذب روغن و جذب بو می توانند در تولید مواد آرایشی و بهداشتی نیز به مصرف برسند؛ از دیگر ویژگی ها و ساختار مولکولی پودر های تالک می توان به شکل ورقه ای عناصر تشکیل دهنده آنها اشاره کرد.

جدول آنالیز پودر تالک افغان

Element (%)Measure
sio2 52.41
k2o 0.01
p2o5 0.06
al2o3 1.52
tio2 0.10
fe2o3 2.8
mgo 36.74
cao 0.75
na2o 0.01

نحوه تشکیل تالک

فرایند های متعددی در معادن و ذخایر طبیعی به وقوع می پیوندند تا در نهایت کانی ها و سنگ های تالک تشکیل شده و قابل بهره‌ برداری باشند؛ این تولیدات هنگامی که آب های گرم حامل منیزیم و سیلیسیوم با دیگر سنگ های معدنی واکنش می دهند قابل تولید هستند، از نظر کانی شناسان این تولیدات همچنین در زمانی که گرما و مایعات فعال شیمیایی سنگ ها را در معرض تغییر ماهیت و تغییر ساختار مولکولی قرار می دهند هم قابل تولید هستند.

در زمان استخراج سنگ ها و کانی های تالک بیشترین دقت معدنکاران در خالص بودن این تولیدات است چون اگر این سنگ ها به سایر مواد آلوده شوند ممکن است قابلیت استفاده نداشته یا برای مصرف کنندگان خسارت‌ های جبران ‌ناپذیری ایجاد نمایند.

عمده‌ترین ناخالصی ‌های که همراه با کانی های تالک شناسایی می شوند مربوط به ترکیبات آزبست هستند که سرطان زا می باشند و برای تمامی صنایع مضر محسوب می گردند، معمولاً تولیدکنندگان برای اطمینان از خالص سازی انواع تالک از روش های شناورسازی کف یا پردازش مکانیکی استفاده می نمایند.

موارد استفاده و خرید تالک

موارد استفاده و خرید پودر میکرونیزه تالک در عصر حاضر بسیار شناخته شده و قابل توجه می باشد و بر اساس نظر تولید کنندگان این فرآورده های معدنی می ‌توان عنوان کرد که در تمامی و اکثریت صنایع از این فرآورده‌ ها بهره‌ برداری می ‌شود.

پودر های میکرونیزه تالک به روش های ویژه ای فرآوری و خالص سازی می شوند و بر اساس همین موارد امکان استفاده از آنها در صنایع مختلف وجود دارد؛ برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر از کیفیت انواع تالک و همچنین مزیت ها و ویژگی های مصرفی هر یک از آنها می توانید با ما ارتباط بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 60

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت