قیمت پودر تالک یزد و تغییرات بازار: نکات کلیدی از آروشا پودر

4.9
(50)

پودر تالک یزد در بسیاری از صنایع زیر دست با مشخصات فنی از پیش تعیین شده به بهره‌ برداری می ‌رسد، این ترکیبات دارای فروش ویژه بوده و عرضه آنها جزو فعالیت های پر تیتراژ اقتصادی شرکت های تولید کننده و عرضه کننده می باشد.

پودر تالک یزد

پودر تالک در رنگ سازی

پودر تالک در صنعت رنگ سازی حکم یک پرکننده و فیلر را ایفا می‌ کند و آنچه باعث استقبال بهره‌ برداری از این تولیدات در این صنعت مهم شده است، کیفیت مرغوب، سفیدی و درخشندگی آنها می باشد؛ این ترکیبات ضمن کاهش هزینه های تولیدی می‌ توانند افزایش مقاومت سطح محصولات را برای فعالان به ارمغان آورند.

پودر های تالک باعث می شوند که رنگ های تولید شده به صورت یکنواخت در محیط های مختلف قابل بهره‌برداری باشند همچنین باعث می شوند یک سطح صاف و روان ایجاد شود و معمولاً در تولید انواع رنگ ها و پوشش های صنعتی از پودر های تالک در مش بندی های ۱۵۰۰ و ۲۵۰۰ استفاده می شود.

جدول آنالیز پودر تالک افغان

Element (%)Measure
sio2 52.41
k2o 0.01
p2o5 0.06
al2o3 1.52
tio2 0.10
fe2o3 2.8
mgo 36.74
cao 0.75
na2o 0.01

کاربرد پودر تالک در محصولات پلیمری

در صنعت تولید محصولات پلیمری بهره‌ برداری از انواع پر کننده ها مهمترین مسئله قابل مطرح می ‌باشد و در واقع تولید کنندگان فعال در این صنایع همواره در تلاش هستند که از پرکننده های به روز و موثرتر در این شرایط استفاده کرده و در نهایت تولیداتی که ارائه می نمایند بهترین کیفیت را داشته باشد.

شایان ذکر است که بدانید یکی از پرکننده های مناسب از نظر کیفیت و قیمت برای تولید پلیمر ها، پودر تالک سفید می ‌باشد، این ترکیبات در گزینه اول کاهش هزینه های تولیدی و افزایش مقاومت محصولات را ایجاد می نمایند و معمولاً بر اساس استاندارد های تعریف شده بهره برداری از آنها در مش ‌های حداقل ۱۵۰۰ قابل توجه می باشد.

فروش پودر تالک در مش های مختلف

فروش پودر تالک میکرونیزه در مش های مختلف مسلما باعث موفق شدن شرکت های تولید کننده و عرضه کننده در بیشترین میزان سهم فروش بازار می شود چون در این شرایط هر یک از استفاده کنندگان می توانند محصولی را متناسب با نیاز خود در اختیار بگیرند.

البته این نکته نیز قابل توجه است که فروش پودر تالک در مش های مختلف را معدودی از شرکت‌ ها می ‌توانند به انجام برساند چون در این شرایط به تجهیزات و تکنولوژی های برتر نیاز می باشد، جالب است بدانید شرکت آروشا پودر جزو برترین تولید کنندگان این محصولات است که فروش انواع پودر تالک را با تکیه بر تکنولوژی ها و دستگاه های پیشرفته و مدرن به انجام می رساند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 50

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت