قیمت هر کیسه پودر سنگ برای نما ساختمان

4.8
(32)

قیمت هر کیسه پودر سنگ برای نمای ساختمان در واقع به نوع سنگ‌ های مورد استفاده در فراوری و تولید این محصولات وابسته می‌ باشد، به عنوان مثال در ایران انواع پودر سنگ جوشقان جزو گران‌ترین محصولات هستند چون معمولاً سنگ ‌هایی که از این معادن استخراج می‌ گردند بسیار متفاوت بوده و میزان تولید پودر سنگ آنها کمتر از دیگر انواع سنگ می‌ باشد.

البته‌ ویژگی ‌های فیزیکی این نوع سنگ‌ های معدنی نیز به نوعی است که استخراج آنها با هزینه‌ های بالاتری انجام می ‌پذیرد، تمامی این موارد در کنار یکدیگر باعث شده است که قیمت بالاتر این محصولات به وجود آید؛ پس در مجموع موارد گفته شده می‌ توان عنوان کرد نوع سنگ طبیعی مورد استفاده در تولید پودر سنگ‌ ها مهمترین پارامتر در تعیین قیمت می ‌باشد.

آنالیز شیمیایی پودرسنگ جوشقان سفید

Element (%)Measure
sio2 1.7
al2o3 0.6
fe2o3 0.2
cao 54.4
mgo 0.3
loi 42.55
whiteness 91

قیمت هر کیسه پودر سنگ برای نمای ساختمان

دلیل برتری پودر سنگ برای نمای ساختمان

دلیل برتری پودر سنگ برای نمای ساختمان را می ‌توان در قیمت ارزان ‌تر و دسترسی راحت ‌تر به این مصالح جستجو کرد؛ همان طور که می‌ دانید نمای خوب ساختمان‌ ها دقیقاً همان نقشی را بر عهده دارد که یک لباس شیک و تمیز برای انسان‌ ها در هنگام ملاقات با دیگران انجام می ‌دهد؛ پس با این گفته می ‌توان اهمیت فراوان این بخش از ساختمان را درک کرد.

در راستای همین موضوع فعالان و طراحان تمام تلاش خود را به کار می ‌برند که در ضمن افزایش ماندگاری و استحکام و زیبایی نما های ساختمانی از محصولات مقرون به صرفه استفاده نمایند؛ همان طور که می ‌دانید پودر سنگ‌ ها نسبت به سنگ‌ های طبیعی هزینه‌ های اجرایی پایین‌تری دارند، پس می ‌توان دلیل برتری این محصولات را همان قیمت پایین ‌تر و ویژگی ‌های مثبت آنها در نظر گرفت.

خوشبختانه در سال ‌های اخیر خلاقیت زیادی در بحث تولید این فرآورده‌ ها ایجاد شده است و تولید کنندگان توانستند با برخورداری از تکنولوژی‌ های پیشرفته و برتر، ریزترین اندازه ذرات این ترکیبات را به وجود آورند و با این پارامتر در حال حاضر نماهایی در ساختمان‌ های مسکونی و تجاری ایجاد می‌ گردد که تفاوت چندانی با نماهای سنگی ندارد.

بزرگترین مرکز تولید و پخش پودر سنگ

آروشا پودر یکی از مراکز تولید و پخش بهترین پودر سنگ در سراسر کشور به صورت عمده می ‌باشد و انواع این محصولات را با درجات کیفی متفاوت تولید کرده و به صورت کیسه و فله ارائه می ‌نماید؛ جالب است بدانید بعضی از فرآورده‌ های معدنی به خودی خود قیمت فروش قابل توجهی ندارند، ولی برخی از فعالیت تولید کنندگان یا ناآگاهی خریداران ممکن است باعث شود که قیمت آنها اندکی افزایش یابد.

یکی از مهم‌ترین این فعالیت‌ ها مشاوره نگرفتن در مورد بسته‌بندی و حمل و نقل این محصولات است؛ به همین دلیل اگر جزو خریداران عمده انواع پودر سنگ هستید با مشاورین آروشا ارتباط بگیرید و بر اساس نیاز و حجم خرید خود، متناسب‌ترین روش بسته‌بندی و حمل و نقل این محصولات را مورد استفاده قرار دهید تا از این طریق کاهش هزینه ‌های پرداختی برای شما به وجود آید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین: 32

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت