خرید پودر سنگ جوشقان در مشهد: تضمین کیفیت و انطباق با استانداردها

4.9
(60)

پودر سنگ جوشقان در مشهد برای مصارف متعدد در مش بندی های مختلفی معرفی می گردد؛ تولید کنندگان انواع پودر سنگ معتقد هستند مش بندی های متناسب این محصولات برای صنایع و مشاغل مختلف می تواند فرصت های بهتری را فراهم نماید تا از این تولیدات بهره برداری های بیشتری شود.

پودر سنگ جوشقان در مشهد

 انواع پودر سنگ

کارخانه آروشا پودر با در نظر گرفتن گستردگی موارد مصرف پودر سنگ جوشقان در ایران اقدام به عرضه انواع گوناگون این محصولات نموده است و با توجه به نیاز صنعتگران و کاربرد های این ترکیبات در صنایع، انواع پودر سنگ جوشقان سوپر، پودر سنگ جوشقان ممتاز، پودر سنگ جوشقان درجه یک و غیره در انواع مش بندی های ارائه می گردند؛ این ترکیبات بر اساس اندازه ذرات و برخی دیگر از مشخصات فیزیکی به صورت بسته بندی شده و فله‌ ای قابل عرضه هستند که در واقع نمونه های بسته بندی شده این محصولات کیفیت بالاتر و قیمت بالاتری دارد.

آنالیز شیمیایی پودرسنگ جوشقان سفید

Element (%)Measure
sio2 1.7
al2o3 0.6
fe2o3 0.2
cao 54.4
mgo 0.3
loi 42.55
whiteness 91

قیمت پودر سنگ جوشقان

پودر سنگ جوشقان موثرترین مکمل برای تهیه انواع ملات جهت ساخت و ساز می باشد، معمولاً از گرد این پودر سنگ برای کاهش هزینه‌ های تهیه ملات و افزایش حجم آنها استفاده می گردد؛  قیمت این محصولات بر اساس نوع آنها متفاوت است زیرا کیفیت های متنوعی از این تولیدات در سال ‌های اخیر درخواست شدند.

رنگ، بسته بندی، سایز و دانه بندی پودر سنگ ها در قیمت نهایی آنها موثر خواهد بود، قیمت پودر سنگ ساختمانی در حجم های زیاد ارزانتر از کاربرد هایی همچون صنعت رنگ، صنعت پلیمر، چسب، رزین و مجسمه سازی می باشد.

تولید پودر سنگ

در عصر حاضر پودر سنگ های صنعتی نسبت به نمونه های تولید شده در طبیعت بیشتر مد نظر مصرف کنندگان قرار دارد، بر مبنای همین موضوع کارخانه آروشا پودر از آسیاب ها و دستگاه های سنگ شکن قدرتمند برای تولید این محصولات استفاده می نماید، به همین خاطر محصول این مجموعه از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار است.

همچنین به دلیل کوبش نمونه های متفاوت سنگ های معدنی نیاز انواع صنایع در این مجموعه قابل تامین می باشد؛ به منظور کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید پودر سنگ جوشقان با بخش بازرگانی گروه صنعتی آروشا پودر تماس حاصل فرمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 60

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت