قیمت فروش پودر سنگ در اصفهان

4.9
(46)

قیمت فروش پودر سنگ در اصفهان مسلماً بر مبنای مشخصات فیزیکی و شیمیایی این محصولات مشخص خواهد شد و برخی از انواع پودر سنگ ‌ها به دلیل کیفیت بالای سنگ ‌های معدنی که در تولید آنها به کار گرفته می ‌شود، قیمت بالاتری دارند؛ به عنوان مثال بهترین نوع پودر سنگ نمونه ‌های استخراج شده از معادن جوشقان هستند، این ترکیبات به واسطه چسبندگی بالایی که دارند و همچنین درجه خلوص بیشتری که به خود اختصاص می ‌دهند، قیمت بالاتری داشته و کاربرد های بیشتری نیز از آن خود می‌ نمایند؛ برای تولید انواع پودر سنگ ‌ها معمولاً از دستگاه‌ ها و تجهیزات کوبشی قوی استفاده می ‌شود که نحوه عملکرد این تجهیزات هم در تعیین کیفیت و قیمت نهایی بسیار موثر می ‌باشد.

نوع بسته بندی پودرسنگ

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 موجود
فله 2000-25000 موجود
قیمت فروش پودر سنگ در اصفهان

معرفی و بررسی پودر سنگ در اصفهان

پودر سنگ تولید شده در اصفهان در بین چندین نوع پودر سنگ تولیدی در کشور معرفی می ‌گردد که طبیعتاً مشخصات مربوط به خود را دارد و با مزیت‌ هایی که از آن خود می ‌نماید در صنایع به خصوصی به مصرف می ‌رسد؛ از نظر عموم مردم پودر سنگ ‌ها در واقع همان مواد اولیه مورد استفاده در ساخت و ساز بنا ها و جاده‌ ها هستند که در حال حاضر کاربرد های بسیار زیادی به خود اختصاص داده‌اند و این پارامتر به پیشرفت ‌های عظیم در بحث تولید این محصولات مربوط می ‌شود.

معمولاً در گذشته از دستگاه‌ های کوبشی برای خرد کردن و پودر کردن سنگ‌ های معدنی استفاده می ‌کردند و دسترسی برای اندازه‌گیری دقیق ذرات این پودر ها در اختیار تولید کنندگان نبوده، ولی در حال حاضر یک سری تجهیزات ارائه شده‌اند که بعد از کاهش اندازه ذرات در حد میکرونی وارد عمل شده و دقیقاً اندازه ذرات را مشخص می‌ نمایند.

برتری این نوع دستگاه‌ ها این است که محصول خروجی از خطوط تولیدی دارای بافت یک دست و همگنی می ‌باشد و همین پارامتر گستردگی کاربرد های این ترکیبات را در صنایع متنوع به وجود می ‌آورد.

کارخانه تولید پودر سنگ اصفهان

به دلیل اینکه در ایران معادن بسیار زیاد برای استخراج سنگ ‌های طبیعی با بالاترین کیفیت وجود دارد، تعدادی از کارخانه‌ های سنگ کوبی در نقاط مختلفی از کشور اقدام به کوبش این ترکیبات کردند و با اندازه ذرات بسیار ریز پودر هایی را ارائه می ‌نمایند.

یکی از بزرگترین فعالان در این زمینه مجموعه آروشا پودر است که به تولید پودر سنگ‌ های اصفهان در بهترین کیفیت ‌ها پرداخته و بر مبنای نیاز بازار تولیداتی را در مش‌ های متنوع ارائه می ‌نماید.

بسته‌بندی پودر سنگ‌ های تولید شده در این مجموعه برای مصارف داخلی در کیسه ‌های ۲۵ کیلوگرمی، ۳۰ کیلوگرمی و ۵۰ کیلوگرمی در نظر گرفته می ‌شود و برای مصارف صادراتی به دلایل مختلف بسته‌بندی ‌های بزرگتری ارائه می‌ گردد؛ برای موفقیت در خرید بهترین انواع پودر سنگ اصفهان با آروشا پودر ارتباط بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 46

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت