حلزون‌ها را با کربنات کلسیم آروشا تغذیه کنید

4.9
(50)

کربنات کلسیم برای حلزون در مراحل مختلفی مورد استفاده قرار می‌ گیرد، این ترکیبات برای مقاوم شدن پوست این جانور بسیار حیاتی به نظر می رسند و به عنوان بهترین ترکیب ارگانیک و طبیعی در پرورش حلزون قابل استفاده می باشند.

کربنات کلسیم برای حلزون

مشخصات کربنات کلسیم برای حلزون

در عصر حاضر ملزومات زیادی برای رشد بهتر و پرورش حلزون ها با بازدهی بیشتر وجود دارد که یکی از مهمترین این ملزومات کربنات کلسیم است که باید برای استحکام بیشتر پوسته حلزون ها به کار گرفته شود؛ این ترکیب معدنی به صورت طبیعی در برخی از کانسنگ های معدنی وجود دارد، این ترکیبات به دو صورت خوراکی و موضعی در بدن خزندگان جذب شده و سلامت آنها را تضمین می نمایند.

از مهمترین مشخصات این ترکیب معدنی برای حلزون می توان به درجه خلوص بالای این محصولات، رنگ سفید و شفاف آنها اشاره کرد که در این صورت افزایش کیفیت لاک و طول عمر بیشتر این خزنده ها ایجاد می گردد، حلزون ها بیشتر برای تولید محصولات آرایشی بر پایه کلاژن به بهره برداری می رسند و در صورت بهره برداری از کربنات کلسیم با ویژگی های مطلوب، کلاژن موجود در این خزنده ها کیفیت قابل قبولی خواهد داشت و برای تولید انواع محصولات آرایشی و بهداشتی به مصرف خواهد رسید.

مرکز فروش کربنات کلسیم کارتن سازی
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 400 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 22

مهمترین نکات در خرید کربنات کلسیم

با در نظر گرفتن گفته های ذکر شده در مبحث قبل خرید این ترکیب معدنی برای افزایش راندمان تولید حلزون ها بسیار حیاتی به نظر می رسد و خریداران باید با دقت بیشتری خرید کربنات کلسیم مخصوص حلزون را انجام دهند.

در زمان خرید این ترکیب معدنی برای حلزون بهتر است به نام برند و شرکت تولید کننده این محصولات توجه شود تا خریداران در نهایت از کیفیت این محصولات اطمینان کامل را داشته باشند، با توجه به کیفیت و نوع دانه بندی کربنات کلسیم، این ترکیبات باید دارای بسته بندی های بهداشتی باشند زیرا در صورت وجود رطوبت این ترکیبات غیرقابل استفاده می شوند.

مواردی مثل درجه خلوص بالا و رنگ سفید و شفاف پودر های کربنات کلسیم دیگر نکاتی هستند که توجه به آنها در زمان خرید می تواند در یک انتخاب درست و عاقلانه به خریداران و متقاضیان کمک نماید.

قیمت کربنات کلسیم برای حلزون

قیمت کربنات کلسیم سفید برای حلزون با در نظر گرفتن مواردی همچون متنوع بودن حجم خرید متقاضیان و فعالیت شرکت‌ ها و کارخانه‌ های تولیدکننده متفاوت، همراه با نوساناتی اعلام می گردد که بهتر است خریداران در این میان در اولین گزینه معتبرترین مرکز عرضه کننده را مشخص کرده و بهترین محصولات را به صورت مستقیم دریافت نمایند.

در حال حاضر بازه قیمتی این محصولات با در نظر گرفتن مشخصات فیزیکی آنها همچون درجه خلوص و اندازه ذرات متفاوت است و خریداران باید به صورت روزانه نسبت به دریافت لیست قیمت این محصولات اقدام نمایند، ما در مجموعه آروشا آماده ارائه خدماتی در این زمینه ها هستیم و شما مشتریان گرامی می توانید با مشاورین ما ارتباط برقرار نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 50

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت