فروش کربنات کلسیم بهداشتی و اهمیت آن در محصول با کیفیت

4.9
(50)

کربنات کلسیم بهداشتی به عنوان افزایش دهنده رنگدانه و پر کننده در تولید لوازم آرایشی و بهداشتی به کار گرفته می شود، این ترکیبات حکم یک سفید کننده و یک جاذب روغن را هم ایفا نموده و برای افزایش کیفیت تولیدات در حجم های بالا به مصرف می رسند.

کربنات کلسیم بهداشتی

 نقش کربنات کلسیم در لوازم بهداشتی

اصلی ترین نقش کربنات کلسیم در بین تولید کنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی خاصیت جذب چربی پوست می باشد، این ترکیبات روغن را به خوبی در خود جذب کرده و می توان آنها را در تولید لوازم آرایشی و محصولات مراقبت از پوست به عنوان یک ترکیب مات کننده استفاده کرد.

تنها عیب این فراورده معدنی به عنوان ماده اولیه در تولید لوازم آرایشی و بهداشتی، pH بالای این محصولات می باشد؛ پی اچ بالای این تولیدات به این معنی است که باید مراقب استفاده از آن در نقاط حساس صورت مخصوصاً چشم ها باشیم.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 600 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 24

علت استفاده از پودر کربنات کلسیم در صنعت آرایشی

به کارگیری کربنات کلسیم در صنعت تولید لوازم آرایشی و بهداشتی دلایل خاص خود را دارد؛ اما مهم‌ترین دلیل استفاده از این ترکیبات روشنایی و شفافیت بالای آنها می باشد.

روشنایی و شفافیت این فرآورده های معدنی آنها را برای استفاده در تولید لوازم سفید و رنگی مناسب نموده است؛ کربنات کلسیم در این صنعت پرکاربرد می تواند به عنوان افزایش دهنده دی اکسید تیتانیوم هم به بهره‌ برداری ب‌رسد، همچنین به عنوان منبع طبیعی تامین کلسیم هم عمل می کنند.

برای برآوردن نیازهای روشنایی و مات کنندگی در صنعت تولید لوازم آرایشی و بهداشتی این فرآورده های معدنی مبتنی بر سنگ های کوبیده شده آهک و مرمر در دسترس هستند و این ترکیبات به واسطه همان درخشندگی بالا، شاخص زرد رنگی پایین و جذب روغن کم شناخته شده می باشند.

نکته قابل توجه این است که این نمونه کربنات های کلسیم باید در شرایط کنترل شده، تمیز و کاملاً بهداشتی تولید شوند و با اندازه ذرات ثابت برای رفع نیازهای مختلف فرمول سازی در این صنعت ارائه شوند؛ آخرین نکته در بحث دلایل اصلی کاربرد پودر کربنات کلسیم در تولید لوازم آرایشی و بهداشتی مربوط به خاصیت غیر حساسیت زا بودن این محصولات است، این ترکیبات فعالیت ضد میکروبی دارند و می توانند جایگزین پودر های تالک در فرمول های تولیدی شوند.

خرید کربنات کلسیم لوازم آرایشی

خرید کربنات کلسیم لوازم آرایشی و بهداشتی حتماً باید به صورت بسته بندی شده انجام پذیرد چون کربنات کلسیم غیر بهداشتی و آلوده بر کیفیت محصولات تولید شده اثر منفی خواهد داشت؛ همچنین درجه خلوص این محصولات باید در سطح بالایی قرار داشته باشد، برای خرید بهترین کربنات کلسیم در این صنعت با مشاورین شرکت آروشا پودر تماس برقرار نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 50

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت