آشنایی با کاربردها، فواید، و تاثیرات کربنات کلسیم در بهبود مواد غذایی

کربنات کلسیم در مواد غذایی وظایف مهمی را برعهده می ‌گیرد و به عنوان یک افزودنی غذایی در بسیاری از محصولات تجاری به کار گرفته می شود؛ این تولیدات نقش یک تثبیت کننده و یک نگهدارنده را ایفا کرده و برای غنی سازی بسیاری از محصولات غذایی به صورت مستقیم از آنها بهره برداری می شود.

کربنات کلسیم در مواد غذایی

کاربرد پودر کربنات کلسیم در مواد غذایی

تولیدکنندگان برخی از محصولات اعم از غذا های یخ زده، غلات محصولات ماهی فرآوری شده، محصولات گوشتی، نوشیدنی های معطر، میوه های خشک شده و انواع غذا ها از کربنات کلسیم به عنوان بهترین منبع تامین این عنصر استفاده می نمایند؛ همچنین کربنات کلسیم در غذا های غنی شده می تواند در رشد بهتر افراد تاثیر داشته باشد.

شایان ذکر است که بدانید کربنات کلسیم در صنعت تولید مواد غذایی با در نظر گرفتن کاربرد های وسیعی که دارد باید به صورت ویژه به بهره برداری برسد، به عبارت دیگر این فرآورده های معدنی در قیاس با دیگر گرید های کربنات کلسیم متفاوت هستند و معمولاً در بالاترین درجه خلوص و درجه کیفیتی در بسته بندی های استاندارد و بهداشتی معرفی می شوند.

قیمت بهترین کلسیم کربنات زنجان
>>

آنالیز شیمیایی کربنات کلسیم

Element (%)Measure
caco3 99
fe2o3 0.008
mgo 0.75
loi 43.2
insoluble HCL 0.10

قیمت هر کیلو کربنات کلسیم

رنگ کربنات کلسیم و هزینه بسته بندی و نگهداری این فرآورده های معدنی جزو موارد مهم و تاثیرگذار در احتساب قیمت نهایی کربنات کلسیم می باشند، برای تولید انواع کربنات های کلسیم از منابع متعددی استفاده می گردد که ممکن است این ترکیبات رنگ بندی مختلفی داشته باشند، همچنین درصد خلوص هر یک از این منابع با یک دیگر کاملاً متفاوت است که موضوع بسیار مهمی برای تعیین قیمت هم به شمار می‌ رود.

نوع بسته بندی و مدت زمان نگهداری این فرآورده های معدنی نیز با یکدیگر تفاوت هایی دارد که قیمت نهایی محصول را تحت تاثیر قرار می دهند؛ به عنوان مثال کربنات کلسیم ممکن است به صورت فله ای یا کیسه ای ارائه شوند که در این شرایط هزینه هایی که برای بسته بندی های کیسه ای پرداخت می شود مسلما بیشتر بوده و این تولیدات در این شرایط با قیمت های بالاتری ارائه می گردند.

خرید کربنات کلسیم از آروشا پودر

دسترسی به مرغوب ترین منابع و بهره برداری از تجهیزات پیشرفته جزو اولویت‌ های اصلی شرکت آروشا پودر است و به واسطه همین ویژگی‌ ها به تمامی مصرف کنندگان کربنات کلسیم توصیه می شود که از این واحد تولیدکننده خرید انواع کربنات کلسیم را به انجام برسانند.

کارشناسان فعال در آروشا پودر همواره تلاش می نمایند که با کیفیت ترین سنگ ها را وارد خطوط تولیدی نمایند و از آن طرف تلاش می کنند که بتوانند از بهترین عملکرد تجهیزات پیشرفته بهره برداری کرده و با کیفیت ترین پودر های میکرونیزه را بر مبنای نیاز خریداران به بازار ارائه کنند.

در هر صورت کارشناسان خبره این مجموعه تولید کننده محصولات نهایی را از هر نظری کنترل کیفیت کرده تا محصول تولید شده از کیفیت بالایی برخوردار باشد پس با اطمینان از این واحد تولید کننده خرید خود را انجام دهید.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز بدین.

میانگین امتیاز: 4.9 / 5. تعداد رای: 50

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت