خرید کربنات کلسیم صنعتی: ارتقاء کیفیت تولید و تحویل به موقع

4.9
(40)

کربنات کلسیم صنعتی برای هر استفاده نهایی به صورت سفارشی تولید و عرضه می گردد؛ ویژگی های ظرافت و توزیع اندازه ذرات به صورت بهینه برای پاسخگویی به نیاز های فنی تمامی صنعتگران قابل تغییر می باشد و در این شرایط کربنات کلسیم صنعتی سفارشی به فروش می رسد.

کربنات کلسیم صنعت

کاربرد پودر کربنات کلسیم در صنایع

بسیاری از محصولات و کالا ها همچون رنگ، کاغذ، پلاستیک، لاستیک، بدون استفاده از کربنات کلسیم آن چیزی که امروز از آنها تصور می‌ کنیم نخواهند بود و از کربنات کلسیم به عنوان پرکننده ای پر ارزش در این صنایع یاد می ‌شود؛ کربنات کلسیم یک فراورده معدنی است که در سال‌ های اخیر پردازش های متفاوتی برای این تولیدات انجام گرفته و در واقع کاربرد های گسترده تر و جدیدتر این تولیدآت هم به خاطر ویژگی ها و مشخصاتی می باشد که برای آنها ایجاد شده است.

در صنعت ساخت و ساز به شدت به  این فراورده معدنینیاز می باشد و این ترکیب در تولید انواع مصالح ساختمانی و در طول فرایند های ساخت و ساز به صورت پودری سفید رنگ و چسبنده برای تهیه ملات ها به کار گرفته می‌ شود.

این تولیدات در صنعت مکمل های بهداشتی و مواد غذایی هم کاربرد های ویژه دارند و به عنوان یک ضد اسید و به عنوان ترکیب پایه برای سایر قرص ها شناخته شده می باشند.

فروش کربنات کلسیم گنبد کاووس
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 600 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 24

مش کربنات کلسیم صنعتی

این فراورده معدنی باید دارای ویژگی های خاصی باشد؛ اندازه ذرات این ترکیبات به دلیل اینکه به شکل مصنوعی و توسط بشر تولید می شوند قابل تنظیم است و هر یک از صنعتگران می توانند بر مبنای عکس العمل های تایید شده در حوزه های تولیدی خود، این ترکیبات را سفارش دهند.

برای معرفی بهتر هر یک از انواع کربنات های کلسیم صنعتی از واحد اندازه گیری اندازه ذرات به نام مش استفاده می‌ شود و مش بندی این تولیدات برای هر صنعتی در بازه های مشخصی انجام می پذیرد؛ به عنوان مثال کربنات کلسیم در مش بندی های بین ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ بهترین گزینه برای بهره برداری در کاغذ سازی می باشد و در مقابل برای استفاده از کربنات کلسیم در خوراک دام و طیور مش بندی بین ۱۰۰ تا ۸۰۰ نیاز می باشد، بر همین اساس پودر کربنات کلسیم برای استفاده در  رنگ سازی در مش بندی ۸۰۰ تا ۳۵۰۰ و برای پلاستیک سازی در مش بندی های بین ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ انتخاب می گردد.

فروش کربنات کلسیم صنعتی

سفارشی سازی فرایند های فروش کربنات کلسیم صنعتی، دغدغه زیادی را از صنعتگران در حوزه های تولیدی مختلف برطرف کرده و آنها می ‌توانند با بهره‌ برداری متناسب از این فرآورده های صنعتی به نتایج مثبت تری دست پیدا نمایند.

در حال حاضر فروش کربنات کلسیم صنعتی را آروشا پودر انجام می ‌دهد و شما مشتریان گرامی می توانید در ارتباط با مشاورین این شرکت نیاز خود را به این ترکیبات مشخص کرده و در زمینه اندازه ذرات و نوع مش بندی و حتی نوع بسته بندی و حمل و نقل نظر خود را اعلام نمایید تا در زمان تعیین شده، تولیدات تهیه و در اختیار شما قرار گیرند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 40

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت