کربنات کلسیم گیاهان و تاثیر آن در ارتقاء کیفیت محصولات

4.9
(50)

نقش کربنات کلسیم گیاهان مهمترین موضوعی است که تولیدکنندگان برتر این محصولات به آن پرداختند و متناسب با خاک های کشاورزی و زراعی در مناطق مختلف، کربنات کلسیم معدنی و طبیعی را به شیوه‌ های متعددی در اختیار کشاورزان و باغداران قرار می دهند.

کربنات کلسیم گیاهان

مزیت استفاده از کربنات کلسیم گیاهان

مزیت استفاده از کربنات کلسیم برای رشد گیاهان بسیار مهم و قابل توجه می باشد، این ترکیبات و فرآورده های معدنی در اولین مرحله بهره‌برداری به اصلاح خاک های کشاورزی پرداخته و عنصر کلسیم مورد نیاز تمامی گیاهان را تامین می نمایند؛ عنصر کلسیم در گروه ریز مغذی های ضروری است که برای رشد سالم تر گیاهان باید تامین گرددف این ترکیب علاوه بر تاثیر گذاری در تغذیه گیاهان در حفظ خصوصیات فیزیکی خاک های کشاورزی هم نقش مهمی دارد و به حفظ خاک های رس لخته شده پرداخته و با هوادهی خوب حاصلخیزی خاک ها را تکمیل می‌ کند.

در راستای همین امر کشاورزان و باغداران در صدد هستند که کلسیم مورد نیاز تمامی گیاهان را از راه های ارزان قیمت تامین و در اختیار آنها قرار دهند، بهره‌برداری از کربنات کلسیم به شکل های متفاوت در این صنعت سال‌ های سال است که اهمیت زیادی پیدا کرده است.

تولید عمده پودر میکرونیزه کربنات کلسیم جهت صنایع
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 325 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 18

کود کربنات کلسیم در رشد گیاهان

همان طور که اشاره شد کربنات کلسیم به شیوه های مختلفی در صنعت کشاورزی قابل استفاده می باشد، در سال های اخیر تولیدکنندگان توانستند کربنات کلسیم گرانول یا همان کود کربنات کلسیم را ارائه دهند که استفاده از آن برای رشد گیاهان بسیار متداول است؛ این ترکیبات تقویت کننده و بهبود دهنده تمامی خاک ها در مناطق مختلف هستند، در صورتی که برخی دیگر از کود های فرایند های شیمیایی در خاک ایجاد می‌ کنند که می‌ تواند برای برخی از محصولات نامناسب باشد.

ترکیبات کربنات کلسیم از نظر ساختاری صددرصد طبیعی هستند و بدون هیچگونه افزودنی شیمیایی می توانند خاک ها را به بهترین شرایط تغذیه خود برگردانند،افزودن کربنات کلسیم به خاک های کشاورزی می تواند به تنظیم پی اچ پرداخته و ریشه ها را به رشد عمیق تر و سریع تر سوق می دهد،  افزایش پی اچ در خاک های کشاورزی به معنی افزایش حاصلخیزی می باشد.

خرید کربنات کلسیم از آروشا

خرید کربنات کلسیم از آروشا پودر را می توان با اهداف گوناگونی انجام داد، همان طور که اشاره شد یکی از مهمترین اهداف برای خرید این محصولات بهره‌ برداری از آنها در حرفه های مختلف کشاورزی می باشد که نقش مهم کربنات کلسیم در رشد گیاهان هم قابل توجه خواهد بود.

کربنات کلسیم تولید شده در این مجموعه از کیفیت قابل قبولی برخوردار است و استفاده از آن باعث می شود که کیفیت و کمیت محصولات کشاورزی به طور چشمگیری افزایش یابد، خرید کربنات کلسیم از آروشا مقرون به صرفه می باشد چون این واحد تولید کننده به صورت مستقیم و بدون واسطه فعالیت های خود را انجام می دهد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 50

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت