استفاده از کلسیم کربنات جالینوس در صنعت رنگ‌سازی ، کاغذ و کنیتکس

4.9
(60)

کربنات کلسیم جالینوس قیمت بالاتری را در مقایسه با دیگر برند ها و گرید های این ترکیبات شامل می شود چون این فرآورده ها برای مصارف دارویی فرآوری و پردازش شده اند و درجه خلوص صد در صدی دارند.

کلسیم کربنات جالینوس قیمت

 مشخصات قرص کربنات کلسیم جالینوس

همان طور که مطلع هستید عنصر کلسیم برای عملکرد بهتر و صحیح تر دستگاه های بدن انسان مخصوصاً دستگاه های عصبی، عضلانی و اسکلتی ضروری به نظر می‌ رسد؛ این عنصر همچنین در عملکرد طبیعی کلیه ها، قلب، تنفس، انعقاد خون و نفوذپذیری مویرگ ها نقش مهمی را برعهده دارد.

این فرآورده ها به تنظیم آزادسازی هورمون ها و ذخیره های ناقل عصبی هم کمک می نمایند و با وجود تمامی این مزیت ها وجود این عنصر در بدن انسان ضروری به نظر می رسد؛ در حال حاضر پزشکان و تولید کنندگان انواع دارو معتقد هستند که باید عنصر کلسیم مستقیماً از طریق دارو ها وارد بدن انسان شود و همین پارامتر باعث شده است که در حال حاضر قرص کربنات کلسیم جالینوس تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار بگیرد.

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 600 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 24

فواید مصرفی قرص کلسیم جالینوس

قرص کلسیم جالینوس در واقع مکملی حاوی ماده معدنی کلسیم برای  سلامتی بدن انسان است، این ترکیبات به افزایش تراکم و استحکام استخوان ها به واسطه داشتن همان عنصر کلسیم کمک می نمایند و باعث پیشگیری از ابتلا به بیماری‌ های پوکی استخوان می شوند.

این تولیدات دارای فرم کلسیم کربنات طبیعی و معدنی هستند و به راحتی می‌ توانند کلسیم مورد نیاز بدن انسان را در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار قسمت های مختلف قرار دهند؛ افزایش استحکام دندان ها از دیگر ویژگی ها و فواید مصرف این قرص ها می باشد.

خرید عمده کربنات کلسیم جالینوس

خرید عمده کربنات کلسیم جالینوس را شرکت های داروسازی انجام می‌ دهند و این محصول را برای تهیه قرص های مکمل کلسیمی به کار می ‌گیرند، کربنات کلسیم جالینوس باید از درجه خلوص بالایی برخوردار باشد و در واقع این ترکیبات از نمونه ‌های کربنات کلسیم مصنوعی و رسوبی انتخاب می شوند چون در آزمایشگاه ها و در محیط های کاملا استاندارد و بهداشتی تولید و ارائه می گردند.

برای خرید عمده کربنات کلسیم پیشنهادات زیادی وجود دارد که ما در این بخش از محتوا خرید از واحد آروشا پودر را پیشنهاد می نماییم؛ در این مجموعه تولید کننده تمامی استاندارد ها برای بهره برداری از کربنات کلسیم دارویی رعایت شده است و بهترین تولیدات در اختیار متقاضیان قرار می ‌گیرد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 60

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت