کلسیم کربنات شرکت مینو : راهنمای جامع برای بهره‌برداری بهینه

4.9
(60)

کربنات کلسیم شرکت مینو برای هر صنعتی به صورت ویژه و تخصصی ارائه می گردد و همین پارامتر باعث شده است که صنعتگران فعال بتوانند با اهداف بیشتری در زمینه پیشبرد فرآیند های صنعتی از این تولیدات بهره برداری نمایند.

کلسیم کربنات شرکت مینو

فواید پودر کربنات کلسیم

بیشتر مصرف کنندگان پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم معتقد هستند خواص کریستالی و ساختاری این تولیدات باعث بهبود خواص محصولات نهایی در خطوط تولیدی می ‌شود و این مهم‌ترین مزیتی است که می تواند شامل حال فعالان صنعتی شود؛ از دیگر مزیت ها و فواید کربنات کلسیم می توان به غیر سمی بودن و سازگار بودن این تولیدات با بدن انسان و محیط زیست اشاره کرد.

این فرآورده‌ها حکم یک پر کننده قوی را دارند که می ‌توانند افزایش دوام و ماندگاری تولیدات نهایی را چندین برابر نمایند؛ توزیع رنگ مناسب در فرایند های تولیدی و کاهش چسبندگی مواد اولیه به دستگاه ‌ها و تجهیزات صنعتی از دیگر فواید مصرف این تولیدات می باشد؛ قیمت مناسب و در دسترس بودن کربنات کلسیم مشخص ترین ویژگی این تولیدات است که در سال های اخیر به آن توجه بسیار زیادی شده است.

مرکز توزیع کلسیم کربنات میکرونیزه دمپایی سازی
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 200 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 15

کربنات کلسیم در صنعت رنگ

ریز بودن ذرات تشکیل دهنده پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم اصلی ترین مشخصه ای است که باعث شده این مواد به خوبی در صنعت رنگ به بهره برداری رسیده و با اهداف خاص و مورد نظر به مصرف برسند، پوشش دهی این فرآورده های معدنی بسیار عالی است و از آنجایی که این تولیدات از نظر شیمیایی خنثی هستند و احتمال واکنش آنها با شرایط محیطی به حداقل می رسد بهره برداری از آن ‌ها باعث افزایش دوام و پایداری رنگ های تولید شده می شود.

آخرین مزیت استفاده از کربنات کلسیم در صنعت رنگ شامل افزایش میزان روشنایی رنگ های تولید شده، کاهش هزینه های تولیدی و کاهش میزان جذب روغن گزارش شده است.

نحوه خرید کربنات کلسیم

مجموعه صنعتی آروشا پودر با تکیه بر دانش فنی و پرسنل متخصص خود در حال حاضر توانسته است انواع کربنات کلسیم را در کیفیت های بالا تولید کند تا بتواند نیاز تمامی صنعتگران را تامین کرده و از واردات این فرآورده‌ ها جلوگیری نماید.

رعایت تمامی استاندارد ها در بحث تولید محصولات باکیفیت اولویت اصلی شرکت آروشا پودر می باشد، این واحد تولیدکننده همچنین نحوه خرید اینترنتی را برای تمامی متقاضیان فراهم کرده است تا بتوانند بدون وجود هیچ گونه واسطه، خرید خود را نهایی کنند؛ پس برای خرید انواع کربنات کلسیم از این مجموعه تولید کننده اقدام نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 60

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت