بنتونیت طبس: بهترین انتخاب برای خرید از شرکت آروشا پودر

4.8
(40)

بنتونیت طبس به صورت فرآوری شده ترکیبی مناسب برای بهره برداری در تولید مواد شیمیایی، در نساجی، صنعت کاغذ، لاستیک، نفت و حفاری می باشد؛ این ترکیبات با هدف حفاظت از محیط زیست در سایر زمینه ها کاربرد دارند.

بنتونیت طبس

بنتونیت حفاری

بنتونیت حفاری برای خنک و تقویت کردن دستگاه های برشی و مته های حفاری به کار گرفته می شود تا از این طریق از خطرات ناشی از استهلاک دستگاه های برشی جلوگیری شود، این ترکیبات همچنین به دلیل داشتن خواص سیالاتی مناسب در صنعت حفاری به بهره ‌برداری می ‌رسند.

شایان ذکر است که بدانید بنتونیت در نمونه‌ های سدیم دار در این صنعت بیشتر به بهره‌برداری می ‌رسد چون خاصیت جذب آب بالای نمونه سدیم دار این ترکیبات به نوعی است که می ‌تواند عملکرد بهتری را در صنعت حفاری ایجاد نماید؛ این ترکیبات می توانند با تشکیل یک کیک گلی در محل های حفاری شده از تهاجم سیال داخل چاه های حفاری شده جلوگیری نمایند.

آنالیز شیمیایی پودربنتونیت حفاری

Measure Element Measure Element
0.29 K2o 57.58 SIO2
0.69 TIO2 13.30 AL2O3
2.80 MGO 6.09 FE2O3
12.66 LOI 2.38 CAO
2.78 NA2O

بنتونیت در تولید لوازم آرایشی و بهداشتی

بنتونیت به دلیل داشتن ساختاری نرم و انعطاف پذیر در صنعت تولید لوازم آرایشی و بهداشتی به کار گرفته می شود؛ این ترکیبات به عنوان یک لوسیون یا نرم کننده قابل استفاده هستند.

از گذشته تا کنون مردم از این ترکیب برای از بین بردن چربی ها و ناخالصی ‌های استفاده می کردند و در بسیاری از تحقیقات علمی هم ثابت شده است که این ماده می ‌تواند برای پوست انسان اثرات مثبتی داشته باشد.

از مهمترین خواص پوستی بنتونیت می توان به این موضوع اشاره کرد که این ماده می ‌تواند باعث سم زدایی از سطح پوست شده و به درمان اکنه های پوستی کمک زیادی نماید.

بهترین قیمت خرید بنتونیت

کاربرد های وسیعی پودر بنتونیت موجب شده خریداران به دنبال بهترین قیمت خرید بنتونیت باشند و در این راستا وجود شرکت ها و کارخانه هایی که به صورت شفاف فعالیت داشته باشند امری حیاتی به نظر می ‌رسد؛ در حال حاضر مجموعه صنعتی آروشا پودر یک پیشنهاد ویژه برای تمامی متقاضیان است و انها می ‌توانند با مراجعه به مشاورین این مجموعه انواع بنتونیت را متناسب با نیاز خود خریداری نمایند.

انعطاف پذیری مجموعه اروشا پودر در بحث تولید و عرضه این محصولات زبانزد است و متقاضیان زیادی را متمایل به خرید عمده این تولیدات می نماید؛ در مجموعه آروشا پودر بهترین قیمت برای فروش بنتونیت در نظر گرفته می‌ شود و این پارامتر دلایل ویژه‌ ای دارد و مهمترین آنها این است که هیچگونه واسطه ‌ای در بحث تولید و عرضه بنتونیت توسط این مجموعه فعالیت نمی ‌کند و تمامی اقدامات به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام می پذیرد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین: 40

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت