تولید کننده کربنات کلسیم فارس

4.6
(30)

در سالهای اخیر وجود یک تولید کننده کربنات کلسیم فارس معتبر در کشور بسیار ضروری می باشد. همانطور که می دانید، پودر کربنات کلسیم یکی از مهمترین پودرهای صنعتی برای تولید و ساخت بسیاری از محصولات محسوب می شود. بهترین انواع لاستیک و پلاستیک مقاومت و استحکام بالای خود را مدیون پودر کربنات کلسیم می باشند. همچنین استفاده از این ماده در تولید محصولاتی مانند لوله های عایق به آبگریزی آنها و افزایش مقاومتشان در برابر اشعه های مضر خورشید کمک خواهد کرد.

تولید کننده کربنات کلسیم فارس

فروش سفیدترین کربنات کلسیم میکرونیزه

لیست قیمت کربنات کلسیم ممتاز معمولا بر اساس معیارهای متفاوتی تعیین می شود. اصالت ماده، نحوه تولید و… از عوامل تاثیرگذار بر قیمت می باشند. یکی از راه های تشخیص اصل بودن کربنات کلسیم سفید بودن آن می باشد. مجموعه آروشا پودر، به عنوان یک تولید کننده کربنات کلسیم فارس بهترین ماده اولیه را برای خط تولید خود انتخاب می کند. این فرآیند به وسیله آزمایش هایی دقیق و پیشرفته صورت می گیرد. تمامی مراحل تولید پودر کربنات کلسیم در این کارخانه، با دقت و ظرافت بالا انجام می شود. همین مسئله سبب افزایش کیفیت پودرهای صنعتی این مجموعه شده است.
متاسفانه در سالهای گذشته سهم زیادی از ارز داخلی صرف واردات پودرهای کلسیم کربنات به کشور می شد. اما این روزها مجموعه آروشا پودر با تجهیز به فناوری های مدرن و پیشرفته جزء تولید کنندگان کربنات کلسیم اصل در دنیا به شمار می رود. این مجموعه ضمن رفع کامل نیاز بازارهای داخلی، از خروج منابع ارزی از کشور جلوگیری می کند.

صادرات کربنات کلسیم حفاری

تولید کنندگان پودر کربنات کلسیم

گروه صنعتی کارخانجات آروشا، علاوه بر فعالیت به عنوان تولید کننده کربنات کلسیم فارس در زمینه فروش مستقیم و صادرات آن نیز فعالیت می کند. صادرات کربنات درجه یک یکی از ده ها خدمت این مجموعه به چرخه اقتصادی کشور محسوب می شود. در واقع مجموعه ما، تولیدات با کیفیت خود را با قیمت خط تولید و به صورت مستقیم و عمده به دست مصرف کننده داخلی می رساند. این مسئله باعث افزایش سود صنایع داخلی خواهد شد. علاوه بر این مجموعه  ما در صادرات عمده محصولات به کشورهای خارجی نیز نقش بسزایی ایفا می کند. یعنی این کارخانه علاوه بر تامین نیاز بازار کربنات کلسیم داخلی و جلوگیری از خروج ارز، به ارزآوری با صادرات این محصول نیز کمک می کند. کیفیت محصولات تولید شده در این کارخانه بسیار بالاست. به نحوی که هر ساله با تقاضای صادرات بسیاری از کشورهای خارجی مواجه می شود.

کربنات کلسیم کمپوست قارچ
>>

فروش پودر کربنات کلسیم فارس

مواد معدنی از جمله پودر کلسیم، خصوصیات بالقوه ای را دارا هستند که باعث شده در زمینه های مختلف بکار برده شوند. بطور مثال، قبل از دستیابی به این ویژگی ها، در صنعت کاغذ سازی همانطور که آگاه هستید، چوب ماده اصلی تشکیل دهنده این محصول پرمصرف محسوب می گردید. البته خواص چوب بسیار است و گزینه مناسبی بشمار می رفت. اما رفته رفته با کشف کارایی کربنات کلسیم، این ماده طبیعی اما کم هزینه، جایگاه چوب را گرفت. مسلما ماده ای چون پودر کلسیم که به وفور در طبیعت یافت می شود، قیمت بسیار ارزانی داشته و گزینه مناسب تری برای صنعتگران، علی الخصوص تولید کنندگان کاغذ خواهد بود. بخصوص که رنگ سفید و درخشانش جلوه محصولات را زیباتر و روشن تر خواهد کرد. ازاینرو تعداد مراکز فروش پودر کربنات کلسیم فارس نیز بسیار بوده و رو به افزایش می باشد.

آنالیز شیمیایی کربنات کلسیم

Element (%)Measure
caco3 99
fe2o3 0.008
mgo 0.75
loi 43.2
insoluble HCL 0.10

مرکز عرضه کلسیم کربنات فارس

از میان تمامی مراکز عرضه و فروش پودر کربنات کلسیم فارس تنها برخی از آنها تولیدات اصل و باکیفیت در اختیار مشتریان قرار می دهند. مابقی این فروشندگان را، دلالان و شرکت هایی تشکیل می دهد که محصولات نامرغوب و همراه با ناخالصی بالا را بخاطر منفعت بیشتر به خریداران عرضه می نمایند. این در حالیست که در ایران منابع غنی از مواد معدنی یافت می شود و با استفاده از معادن درجه یک و خالص موجود در کشور، می توان محصولات خالص تهیه نمود. اما برخلاف این فروشندگان، مراکزی هم وجود دارند که درحقیقت تولید کننده پودر کربنات هستند و تولیدات ساخته شده در کارخانجات خود را بصورت مستقیم و بدون واسطه به مصرف کننده عرضه می نمایند.
مانند گروه صنعتی آروشا، بزرگترین تولید کننده مواد معدنی، که متشکل از کارخانجات تولیدی و مراکز توزیع کربنات کلسیم می باشد و در این عرصه، نزدیک به سی سال متوالی فعالیت دارد. طی این سالها شرکت با تولید مواد عالی و باکیفیت توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید. بطوریکه امروزه نه تنها بخش بزرگی از مصرف داخلی را مهیا می نماید، بلکه قسمتی از بازار کشورهای منطقه را نیز در اختیار گرفته است. بدین ترتیب عنوان بزرگترین تولید کننده و عرضه پودرهای معدنی از جمله کلسیم کربنات سفید را کسب نموده است.

کارخانه فروش پودر کربنات کلسیم فارس

اینگونه شرکت آروشا با مجهز کردن کارخانه های خود به فناوری روز و پیشرفته، نوسازی خط تولید و بهره گیری از تکنولوژی مدرن، بکارگیری کارکنان متخصص و مجرب و از همه مهتر، با بهره وری از معادن ممتاز و معروف جهت ساخت تولیدات، سالیان گذشته کربنات ممتاز و سفید و با کیفیت را به خریداران ارایه داده و به معتبرترین مرکز فروش پودر کربنات کلسیم فارس تبدیل شده است. متقاضیان گرامی می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا اقدام به خرید محصول، با مشاوران فروش تماس گرفته و درخواست خود را ارایه دهند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.6 / 5. تعداد موافقین: 30

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت