کربنات کلسیم

بهترین-کربنات-کلسیم-رسوبی-pcc
نام محصولپودر کربنات کلسیم
نوع بسته بندیکیسه 25 کیلوگرمی و جامبو بگ
موجودیدارد
انواعدر 2 نوع ساده و کوتد در مش 200 الی 3000
قیمتتماس بگیرید

خرید کربنات کلسیم بر اساس شهر

پودر کربنات کلسیم

یکی از سود بخش ترین و پر کاربرد ترین  مواد شناخته شده برای زندگی انسان و دیگر موجودات زمین پودر کربنات کلسیم است! یک جامد سفید رنگ ، بدون بو ، همگن و تحریک کننده است و قابل حل شدن در آب و محلول اسید می باشد. این پودر را می توان بطور فراوان در صخره ها و اکثریت نقاط جهان پیدا کرد. به علت مصرف زیاد آن مفید و دارای تقاضای زیادی است. در نتیجه شرکت های بسیاری اقدام به تولید و فروش اینترنتی پودر کربنات کلسیم کرده اند تا به راحت ترین شکل ممکن نیاز صنایع را برطرف کنند.

کاربرد های کربنات کلسیم

  • کربنات کلسیم تا حد زیادی در صنعت کاغذسازی و همچنین تولید انواع کارتن های بسته بندی استفاده می شود. می تواند به عنوان فیلر و رنگدانه مورد استفاده قرار گیرد و تولید یک رنگدانه سفیدتر و با کیفیت بالاتر از سایر مواد معدنی را ممکن سازد.
  • در صنعت ساخت و ساز ، از کربنات کلسیم به عنوان پرکننده در بتن استفاده می شود ، باعث افزایش دوام و ظاهر آن و تصفیه فلزات برای استفاده در مصارف ساختمانی می شود.
  • کاربرد دیگر کربنات کلسیم در کودها برای تأمین کلسیم به گیاهان و تثبیت pH خاک است.
  • کربنات کلسیم همچنین می تواند به عنوان یک ماده افزودنی به محصولات غذایی برای حیوانات دام و انسان و به عنوان مکمل ویتامین ها باشد.
  • در تصفیه خانه های آب و فاضلاب ، کربنات کلسیم در حذف اسیدیته و ناخالصی ها استفاده می شود.

کارخانه تولید کربنات کلسیم

مجموعه صنعتی آروشا با بهره مندی از چندین خط تولید مکانیزه انواع پودرهای معدنی به واسطه تجربیات بیش از سه دهه فعالیت در میان صنعتگران کشور نسبت به شناسایی دقیق پودر مورد نیاز صنعت کشور و جهان اقدام نموده است . افتخار می کنیم که پودر مورد نیاز بسیاری از صنایع کشور از طریق مجموعه ما تولید و تامین می شود.

جهت اطلاع از آخرین قیمت هر تن پودر کربنات کلسیم سفید با مشاوران فروش مجموعه ما ارتباط برقرار فرمائید .