خرید پودر رنگ سیمان: تضمین کیفیت و دوام

4.9
(50)

خرید پودر رنگ سیمان توسط تولیدکنندگان انواع سیمان های رنگی در سال‌ های اخیر قابل توجه بوده است چون این مصالح ساختمانی با قیمت های ارزان و مقاومت بالایی که دارند برای اجرای نما های ساختمانی زیبا و تزیینی به بهره برداری می رسند.

خرید پودر رنگ سیمان

پودر سنگ رنگی

پودر سنگ رنگی یا پودر های رنگی معدنی نام تجاری برای فرآورده‌ های حاصل از کوبش سنگ‌ ها، کلوخه‌ ها و خاک‌ های رنگی می‌ باشد؛ این مواد اولیه از معادن به وفور قابل استخراج بوده و به همین دلیل ماهیت طبیعی و معدنی بودن قابلیت استفاده در اکثر صنایع را دارند.

پودر سنگ های رنگی معمولاً با استخراج سنگ های معدنی و کوبش آنها تولید می گردند، این ترکیبات معمولاً ازسنگ ها و کانی هایی که دارای اکسید های فلزی مانند اکسید آهن هستند قابل تولید می باشند، پس می‌توان عنوان کرد که رنگ آنها بعد از تبدیل شدن به پودر هایی با اندازه ذرات نیز متفاوت خواهد بود، معمولاً پودر سنگ های رنگی در رنگ های سبز، قرمز، صورتی، کرم، خاکستری و زرد در سال‌ های اخیر قابل توجه بوده اند.

نوع بسته بندی پودرهای رنگی سیمانی

عنوان جنس بسته بندی وزن(kg) توضیحات
کیسه ای متوسط AD-star 25 موجود
کیسه ای بزرگ AD-star 30 موجود
فله داخل جامبو پلی پروپیلن 1000-1500 ناموجود
فله 2000-25000 ناموجود

تولید پودر سنگ رنگی

تولید پودر سنگ رنگی قابل توجه اکثر تولید کنندگان فرآورده های معدنی در سال های اخیر بوده است چون این ترکیبات در تولید مصالح ساختمانی رنگی بیشترین کاربرد را دارند و اگر تولید آنها در حجم های بالایی انجام پذیرد بدین معنی است که مصالح ساختمانی هم با قیمت های مناسبی وارد بازار می‌ شوند.

در حال حاضر برای تولید پودر سنگ های رنگی از سنگ ها و کلوخه های رنگی معدنی استفاده می نمایند؛ این ترکیبات از سنگ های رنگی و زینتی گران قیمت مانند سنگ های مرمر هم قابل تولید هستند که در این شرایط کیفیت و قیمت آنها در مقایسه با دیگر نمونه ها بیشتر خواهد بود.

برای تولید پودر سنگ های رنگی همان طور که اشاره کردیم سنگ های حاوی اکسید آهن هم قابل توجه می باشند و کارخانه های تولید کننده فعال در این میان با استخراج سنگ هایی با حداقل ناخالصی فرآیند های تولید را پیش می برند.

فروش پودر سنگ رنگی

فروش پودر سنگ رنگی در رنگ ها و کیفیت های متفاوت در اروشا پودر آغاز شده است؛ در این مجموعه تولید کننده در مورد کیفیت تمامی محصولات اطلاعات دقیق در اختیار مصرف کنندگان و متقاضیان قرار داده می‌ شود و آنها می‌ توانند از این طریق به محصولاتی با بالاترین درجه کیفیت دسترسی داشته و تولیداتی را باب میل خریداران در بازار های هدف ارائه نمایند، معمولا از پودر سنگ های رنگی در سال های اخیر برای تولید مصالح ساختمانی جدید بهره برداری شده است؛ برای اطلاعات بیشتر و خرید این محصولات با ما ارتباط بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 50

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت