فروش مستقیم پیگمنت سبز ( اکسید کروم)

4.5
(21)

به طور معمول رنگدانه های پیگمنت سبز؛ از ترکیبات جانبی پتروشیمی به دست می آیند. همچنین این دسته از پیگمنت ها، حاصل از مواد دیگر و در اثر فرآیند شیمیایی ساخته می شوند که از لحاظ ظاهری بسیار شبیه به پیگمنت های طبیعی هستند اما از خواص و کاربرد متفاوتی برخوردار هستند. این پیگمنت ها با قرار گرفتن در یک محیط پرنور و سپس انتقال به یک محیط بی نور، نور جذب شده را انتشار داده و درخشان می شوند.

فروش مستقیم پیگمنت سبز

خاصیت نوردهی و حلال پودر رنگی سبز

پیگمنت سبز قابلیت حل شدن در آب را دارد و خواص اپتیکی آن هنگامی که با آن واکنش می دهد موجب رنگی شدن محیط خود می شود. علاوه بر آن می توانید با پیسوله یا به وسیله کاردک آن را روی سطح مورد نظر خود بکشید. امروزه پیگمنت های آلی بیش از پیگمنت های معدنی در دسترس هستند که در صنایع مختلف می توان از آنها استفاده کرد. لازم به ذکر است که رنگدانه های معدنی، شدت رنگ کمتری دارند و برای ایجاد رنگ های متنوع باید مقدار بیشتری از آنها را با هم مخلوط کرد.

مرجع اطلاع رسانی لیست قیمت اخرا هرمز
>>

عدم ایجاد حساسیت پیگمنت سبز

همچنین توجه داشته باشید که پودر پودر رنگ سبز بستگی به حلال مورد استفاده باید به میزان کافی هم زده شود و در صورت انجام نشدن این کار امکان ته نشین شدن آن نیز وجود دارد که به موجب آن باعث مصرف زیاد حلال یا پودر اکلیل می شود. علاوه بر آن شوینده هایی که بواسطه پیگمنت تولید شده اند، محصولی بدون حساسیت بوده و هیچ آسیبی برای پوست دست شما ایجاد نمی کنند. توجه داشته باشید که این پیگمنت های رنگی قابلیت اضافه شدن به ترکیبات مختلف را داشته و قادر هستند به آنها خاصیت شب رنگی بدهند.

فروش مستقیم پیگمنت سبز

فروش مستقیم پیگمنت سبز آروشا

رنگدانه های معدنی شرکت آروشا به صورت پودرهای بسیار ریز که بخش عظیمی از پوشش های تزئینی و محافظتی را به خود اختصاص داده اند، تولید و به بازار عرضه شده اند. این شرکت انواع رنگدانه های پودری سبز مورد مصرف در سمنت پلاست، کفپوش، موزائیک، پودر بندکشی، کاشی، سرامیک، سنگ پله، جداول بتنی و سنگ مصنوعی را تولید می کند. همچنین با توجه به عدم ثبات ارز و حمایت از تولید داخلی، دیگر وارد کردن پودر سبز معدنی به صرفه نمی باشد به همین جهت شرکت آروشا پودر میکرونیزه معدنی سبز را در کیفیت های متنوع از جمله اعلا، ممتاز و معمولی در ابعاد میکرونیزه و با بسته بندی کیسه ای تولید می کند.

 

قیمت پودر گلماشی
>>

 

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.5 / 5. تعداد موافقین: 21

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت