حضور ارزشمندتان در روز دوشنبه ۸ آذر سال ۱۴۰۰ به پایگاه اطلاع رسانی مارونق بخشید.
سرخط خبرها

فروش پودر کربنات کلسیم رشت

محصول کربنات کلسیم در شکل خالص خود، پودری سفید رنگ، بی بو یا کریستال های بی رنگی هست که عملاً در آب نامحلول می‌باشد. با توجه به کاربردهای بسیار متنوع این پودر، گروه صنعتی آروشا، به عنوان مرکز فروش پودر کربنات کلسیم رشت ، در تامین نیاز بازارهای داخلی و خارجی به این محصول، پیشگام می‌باشد.

فروش پودر کربنات کلسیم رشت

فروش پودر کربنات کلسیم رشت

از اینکه در وب سایت فروش پودر کربنات کلسیم ، حضور دارید، به خود می‌بالیم! در ادامه، قصد داریم اطلاعاتی را در حوزه این پودر صنعتی با شما به اشتراک بگذاریم!

کربنات کلسیم، دارای نماد علمی CaCO3، یکی از رایج ترین ترکیبات مربوط به پوسته زمین است که در انواع معدنی مختلف از جمله سنگ آهک، مرمر، تراورتن و گچ یافت می‌شود. علاوه بر این، محصولاتی همچون مرجان، صدف دریایی، پوسته تخم مرغ و مروارید نیز مملو از پودر کلسیم می‌باشند. خوب است بدانید که کربنات کلسیم دارای دو شکل کریستالی اصلی به نام آراگونیت و کلسیت می‌باشد- دو آرایش هندسی مختلف از یون‌های کلسیم و یون‌های کربنات که ترکیب را می‌سازند – تمام مواد معدنی کربنات کلسیم، کنگلومراهایی از بلورهای با اندازه های مختلف به این دو شکل هستند که به روش های مختلف در کنار هم قرار گرفته اند و حاوی ناخالصی های مختلف می‌باشند. کریستال های شفاف و بزرگ که به نام اسپار ایسلند شناخته می شوند، کلسیت خالص هستند.

لازم به توضیح است که کربنات کلسیم در شکل خالص خود، پودری سفید رنگ است که  هنگامی که گرم می شود، به اکسید کلسیم (CaO) و گاز دی اکسید کربن (CO2) تجزیه می شود. در واقع، بیشتر کربنات کلسیم به شکل پودری سفید، بی بو یا کریستال های بی رنگی که عملاً در آب نامحلول‌ هستند، وجود دارند. با توجه به کاربردهای بسیار متنوع این پودر، گروه صنعتی آروشا، به عنوان مرکز فروش پودر کربنات کلسیم رشت، در تامین نیاز بازارهای داخلی و خارجی به این محصول، پیشگام می‌باشد.

بهترین پودر باریت کرج

 کارخانه فروش پودر کربنات کلسیم رشت

کاربرد اصلی پودر کربنات کلسیم در تولید مصالح
ساختمانی ، کاشی و سرامیک، گچ تخته سیاه،
تصفیه سنگ آهن، سیالات حفاری چاه نفت،
رنگ ها، چسب ها و درزگیرها می باشد، با توجه
به کاربردهای متعدد این پودر صنعتی، کارگاه‌های
مختلفی به تولید آن می‌پردازند که در این میان،
کارخانه فروش پودر کربنات کلسیم رشت به دلیل
بهره‌مندی از تکنولوژی‌های تولیدی به روز در خطوط
تولید خود، نقش مهمی در تامین نیاز بازارهای
داخلی به پودر کربنات کلسیم با کیفیت ایفا می‌کند.

آروشاپودر، به دلیل اهتمام به عرضه پودرهای
صنعتی دارای استانداردهای کیفی لازم، سالیان
متمادی است که به عنوان مرکز عرضه پودر کربنات
کلسیم رشت، فعالیت داشته و تلاش می‌نماید تا
دسترسی بازارهای صنعتی به این پودر صنعتی با
کیفیت را تسهیل نماید.

فروش کلسیم مقواسازی

تولید کننده سفیدترین کربنات کلسیم رشت

در پایان خاطر نشان می‌سازیم در صورتی که قصد خرید از تولید کننده سفیدترین کربنات کلسیم را دارید، حتما خرید از یک نمایندگی توزیع و فروش معتبر را مدنظر داشته باشید. مجموعه صنعتی آروشا، بزرگترین مجموعه توزیع پودرهای صنعتی است که همواره در تلاش است از طریق ایجاد یک تجربه خرید خوشایند در مشتریان،  تکرار خرید از سوی آنها را رقم زند. در صورت برخورد با هر گونه مشکلی در طی فرایند خرید، کارشناسان گروه صنعتی آروشا، به صورت شبانه روزی، مشتاق پاسخگویی به سوالات شما می‌باشند.

تماس با دفتر فروش