فروش کربنات کلسیم چرم سازی

4.5
(21)

فروش کربنات کلسیم چرم ‌سازی به دو صورت بسته بندی و فله ای انجام می پذیرد که بسته بندی های این محصولات از تنوع بسیار زیادی برخوردار هستند و در عرضه و فروش فله ای این ترکیبات از بونکر برای جابجایی این پودر های میکرونیزه استفاده می شود.

فروش کربنات کلسیم چرم سازی

شرکت تولید بهترین کربنات کلسیم

تولید بهترین کربنات کلسیم در شرکت صنعتی آروشا پودر بر اساس استاندارد های تعریف شده در بین صنایع وابسته انجام می گیرد. شایان ذکر است که کربنات کلسیم به صورت یک جامد سفید رنگ به دو شکل کریستالی یافت می ‌شود که در یک شکل آن کلسی به شکل هگزاگونال و در شکل بعدی آن آرگونیت به صورت رمبو وجود دارد. کربنات کلسیم رسوبی و کربنات کلسیم معدنی دو نوع اصلی کربنات کلسیم هستند که از لحاظ وزنی با یکدیگر تفاوت هایی دارند و در واقع از نمونه های متفاوت آنها برای تولید پودرهای میکرونیزه کربنات کلسیم استفاده می شود. مهمترین کاربرد پودر کربنات کلسیم تولید شده در شرکت های فعال همچون آروشا پودر در تولید چرم های مصنوعی دیده می شود چرا که این ترکیبات از قیمت فروش پایینی برخوردار هستند.

فروشنده کربنات کلسیم خوراک طیور
>>

فروش کربنات کلسیم چرم سازی

فروش کربنات کلسیم چرم سازی در بسته بندی هایی با وزن مختلف و در نظر گرفتن شرایط حمل و نقل راحت تر این محصولات، متقاضیان زیادی را به خود اختصاص می ‌دهد چرا که از این ترکیب معدنی با هدف افزایش مقاومت چرم های مصنوعی در برابر آسیب پذیری، براقیت بیشتر سطح و کاهش سفید زدگی این ترکیبات مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از کربنات کلسیم پوشش دار شده در تولید چرم های مصنوعی بسیار زیاد می باشد و در واقع این محصولات به عنوان یک پرکننده به جای تیتان ها مورد استفاده قرار می گیرند و مقدار مورد نیاز این ترکیبات معدنی برای هر متر چرم مصنوعی در مقایسه با مقدار استفاده شده از تیتان بسیار پایین تر می باشد و از این طریق صرفه اقتصادی بهتری برای تولیدکنندگان ایجاد می گردد.

صادرات بهترین کربنات کلسیم

بهترین کربنات کلسیم به عنوان یک ترکیب معدنی ارزشمند و کاربردی فرص ت‌های شغلی خوبی را برای تاجران و صادرکنندگان پودرهای معدنی در ایران فراهم کرده است. هر چند که مصرف کنندگان این ترکیبات در کشور خودمان بسیار زیاد هستند. اما در راستای تولید عمده، بخش زیادی از این ترکیبات به دیگر کشور ها صادر می شوند تا ارز فراوانی از این طریق وارد کشور شود. کاربرد فراوان کربنات کلسیم، شرایط  صادرات این محصولات را به دیگر کشور ها ایجاد کرده است و در واقع استقبال صنایع کشور های همسایه ایران از پودر کربنات کلسیم به واسطه کیفیت بالا و قیمت مناسب این محصولات در حال افزایش می باشد. مجموعه صنعتی آروشا پودر در زمینه صادرات پودر کربنات کلسیم از بهترین بسته بندی ها استفاده می نماید که تاثیر بسیار زیادی در جلب توجه مشتریان دارد.

فروش کربنات کلسیم بهداشتی و اهمیت آن در محصول با کیفیت
>>

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.5 / 5. تعداد موافقین: 21

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت