حضور ارزشمندتان در روز دوشنبه ۸ آذر سال ۱۴۰۰ به پایگاه اطلاع رسانی مارونق بخشید.
سرخط خبرها

کارخانه کربنات کلسیم زنجان

معتبرترین کارخانه کربنات کلسیم زنجان مربوط به شرکت آروشا می باشد که از بزرگترین تولید کنندگان پودرهای معدنی نیز بشمار می رود. از آنجا که کلسیم در موارد بسیاری کاربرد داشته و صنایع زیادی را تحت پوشش قرار داده است، بنابراین به تجارت بزرگی تبدیل شده که مراکز و شرکتهای متعددی در آن فعالانه به خرید و فروش پودر کربنات کلسیم  می پردازند. از اینرو یافتن فروشنده ای معتبر که محصولات اصل و باکیفیت عرضه نماید چندان ساده نیست. چه بسا فروشندگانی که پودرهای بی کیفیت و غیر اصل ارایه می دهند و درنتیجه خسارات بسیاری را بهمراه خواهد داشت. این موضوع بخصوص در مورد صنایعی صدق می کند که استفاده از مواد اولیه ممتاز، در روند تولید محصولاتشان ضروری است.

فروش کلسیم زنجان

تولید کننده بهترین پودر کربنات زنجان

تولید پودر کلسیم به دو صورت انجام می پذیرد.

کلسیم های معدنی

کلسیم های رسوبی

کلسیم های رسوبی با ترکیب آب و منابع کلسیم مانند، آهک و صدفهای دریایی بدست می آید که بعد از عبور دادن دی اکسید کربن از محلول ایجاد شده حاصل می شود. این نوع کلسیم درصد خلوص بالایی داشته و همچنین بسیار گرانتر است. بهمین جهت در صنایع بخصوصی مورد استفاده قرار می گیرد. بطور مثال در صنعت داروسازی کلسیم نقش بسزایی داشته و البته خلوص مواد بکار رفته شده از اهمیت زیادی برخوردار است. همانطور که می دانید بدن برای رشد و تقویت استخوان به کلسیم احتیاج دارد. بطور معمول این نیاز از طریق مواد غذایی تامین می شود اما مواردی وجود دارد که حتما باید از مکمل های دارویی استفاده شود.

بهمین منظور مکمل های غذایی کلسیم ساخته و عرضه می شوند که البته در تولید آنها دقت بسیاری شده و مواد بکار رفته فاقد هرگونه ناخالصی و مواد مضر است. لازم بذکر است که پودر کربنات گاها در این صنعت بعنوان پرکننده مورد بهره برداری قرار می گیرد. اما نوع دیگر که کلسیم های معدنی نام دارند، در کارخانجات بواسطه استخراج سنگ آهک، کلسیت و دیگر منابع تولید می شود. مواد مذکور پس از ورود به کارخانه طی فرایندهای گوناگون بصورت پودر درآمده و در مش های مختلف توزیع می گردد.

خرید کلسیم زنجان

بزرگترین کارخانه کربنات کلسیم زنجان

کارخانجات مجموعه صنایع آروشا، جهت تامین مواد اولیه به معادن مرغوب و معروفی روی می‌آورند که دارای کیفیت عالی بوده و از بهترین معادن موجود در کشور محسوب می شوند. این درحالی است که بسیاری از معادن مشمول درصد پایین کلسیم هستند و یا رگه هایی از کلسیم خالص در آنها دیده می شود. همین امر موجب شده تا شرکت آروشا لقب بزرگترین و برترین کارخانه کربنات کلسیم زنجان را به خود اختصاص دهد.

تماس با دفتر فروش