فروش پودر کربنات کلسیم خلوص بالا

4.5
(21)

پودر کربنات کلسیم خلوص بالا از مهمترین و کاربردی ترین ترکیبات شیمیایی مورد استفاده در صنایع تولیدی و صنعتی است. این ماده  معدنی به عنوان یک ترکیب پایه و پرمصرف در بخش های مختلف صنایع غذایی، دارویی و کشاورزی و خدمات مورد استفاده قرار می گیرد.  نیاز به پودر کربنات کلسیم خالص برای بسیاری از صنایع مانند صنایع غذایی و دارویی اهمیت حیاتی دارد، زیرا اگر این ترکیب دارای ناخالصی باشد می تواند در سلامتی مصرف کنندگان تاثیرات نامطلوبی داشته باشد. کربنات کلسیم خالص در برخی از معادن در طبیعت موجود است. اما برای به دست آوردن این ترکیب  از روش های صنعتی نیز استفاده می شود. در روش صنعتی تولید کربنات کلسیم خالص، گاز دی کسید کربن را از داخل محلول آب آهک عبور می دهند و یون هیدروکسید توسط گاز کربنیک جذب می شود و به یون کربنات تغییر پیدا می کند و در نهایت پودر کربنات کلسیم به دست می آید. مجموعه کارخانجات آروشا به عنوان کارخانه تولید کربنات سفید با تولید پودر کربنات کلسیم خالص، امکان دسترسی مخاطبان داخلی و خارجی را به این محصول با کیفیت فراهم آورده است. مهمترین نکته ای که در تولید پودر کربنات کلسیم خلوص بالا کیفیت تولید آن برای صنایعی است.

فروش پودر کربنات کلسیم خلوص بالا

صادرات و فروش پودر کربنات کلسیم خلوص بالا

تهیه کربنات کلسیم خالص برای مصارف مختلف صنعتی از مهمترین دغدغه های مخاطبان این محصول می باشد. تولید کنندگان بزرگی از جمله مجموعه آروشا پودر با تولید پودر کربنات کلسیم میکرونیزه بخش اعظمی از نیاز بازار مواد شیمیایی را به این محصول برطرف ساخته است. صادرات و فروش پودر کربنات کلسیم خلوص بالا توسط کارخانجات آروشا پودر بر اساس نیاز مشتری است. ارائه این محصول در بسته بندی های فله ای و کیسه ای با رعایت استانداردهای بخش بسته بندی انجام می شود و ما شاهد صادرات پودر کربنات کلسیم خلوص بالا به بسیاری از کشورهای همسایه هستیم.  رعایت استاندارد در تهیه این ترکیب کاربردی از مهمترین اهداف مجموعه کارخانجات آروشا پودر  در تهیه، فروش و صادرات است.

تولید پودر مل سفید همدان در کیسه های 10 و 20 و 30 کیلوگرمی
>>

عرضه مستقیم پودر کربنات کلسیم میکرونیزه

دسترسی راحت و آسان به پودر کربنات کلسیم خلوص بالا  و با کیفیت یکی از مهمترین مواردی است که مصرف کنندگان با آن روبرو هستند.  گروه صنعتی کارخانجات آروشا با توجه به نیاز صنایع مختلف دارویی و غذایی به استفاده از این محصول کارآمد اقدام به عرضه مستقیم پودر کربنات کلسیم خلوص بالا در نمایندگی های معتبر خود نموده است. همچنین مصرف کنندگان این محصول می توانند با تماس با بخش فروش کارخانجات آروشا پودر در تمام کشور به ویژه کرمان به عنوان یکی از مراکز عرضه مستقیم کربنات کلسیم درجه یک،  پس از بررسی های لازم و دریافت مشاوره های مفید، اقدام به تهیه و خرید این محصول نمایید.

فروش پودر کربنات کلسیم خلوص بالا

کارخانه تولید بهترین کربنات کلسیم

اهمیت و کاربرد پودر کربنات کلسیم خلوص بالا باعث شده است تا کارخانجات بزرگی در سراسر کشور اقدام به تولید این محصول کارآمد نمایند. یکی از بزرگترین تولید کنندگان پودر کربنات کلسیم شرکت آروشا پودر است. این مجموعه با استفاده از دستگاههای روز دنیا و استفاده از استانداردهای  ویژه  در تولید محصولات شیمیایی اقدام به تولید پودر کربنات کلسیم خلوص بالا و برای صنایع مختلف در ایران نموده است و مرکز عرضه کربنات مرغوب می باشد.

قیمت انواع پودر کربنات کلسیم در ایران

یکی از مهمترین پارامترهای تاثیرگذار در میزان حجم خرید و فروش کربنات کلسیم، قیمت این محصولات در ایران می باشد. قیمت مواد اولیه یکی از مهمترین فاکتور هایی است که کارخانه های وابسته همیشه روی آن تاکید بسیار زیادی دارند و در صورتی خرید مواد اولیه را انجام می‌ دهند که صرفه اقتصادی بالایی برای خطوط تولیدی آنها وجود داشته باشد. اما ناگفته نماند که قیمت تنها فاکتور موثر در خرید کربنات کلسیم توسط متقاضیان نمی باشد. کیفیت محصول دیگر عامل مهمی است که باید در زمان تهیه و خرید محصولات مورد توجه قرار بگیرد. علاوه بر این موارد پارامتر هایی که در تعیین کیفیت پودر کربنات کلسیم تاثیر گذار هستند به نوعی در قیمت آنها نیز اثراتی را ایجاد می نمایند که شناخت آنها می تواند فرصت های استثنایی را برای متقاضیان فراهم آورد. درصد خلوص بالا، سفیدی و روشنایی مناسب، همگن بودن جزو مهمترین پارامتر هایی است که برای سنجش کیفیت و قیمت پودر کربنات کلسیم مورد بررسی قرار می‌ گیرد. هر چقدر درصد خلوص کربنات کلسیم بیشتر باشد، اثرگذاری این محصول در خطوط تولیدی کالا های مختلف بیشتر خواهد بود و بر مبنای همین مورد قیمت آن نیز افزایش می‌ یابد.میزان سفیدی و روشنایی پودر های میکرونیزه کربنات کلسیم برای برخی از صنایع از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. به عنوان مثال این پودر ها در صنعت رنگ به عنوان یک پیگمنت سفید رنگ و در صنعت کاغذ به عنوان یک درخشان کننده مورد استفاده قرار می گیرند که باید دارای رنگ سفید و روشنی باشند. همگن بودن پودر کربنات کلسیم نیز جزو پارامتر های است که در سال‌ های اخیر طیف کاربری این محصولات را گسترده تر نموده است و هر چقدر پودر کربنات کلسیم دارای ذرات یک دست تری باشد مسلماً کیفیت و قیمت بالاتری دارد.

خرید بهترین کلسیم کربنات مش ۱۵۰۰
>>

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.5 / 5. تعداد موافقین: 21

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت