کربنات کلسیم مخصوص لوله ، پروفیل ها و صفحات

4.5
(20)

کربنات کلسیم مخصوص لوله ، پروفیل ها و صفحات در کارخانجات آروشا تولید و به بازار مصرف عرضه می شود . جهت تهیه کربنات کلسیم مورد نیاز خود با کارشناسان فروش مجموعه ما تماس حاصل فرمائید .

کربنات کلسیم مخصوص لوله ، پروفیل ها و صفحات

نقش کربنات کلسیم در پی وی سی

در عصر حاضر صنعت تولید پلیمر و پی وی سی گسترش بسیار زیادی را از آن خود کرده است و در این صنعت از پرکننده ها به عنوان بهترین ماده اولیه برای تولید محصولات با کیفیت و در حجم های بیشتر ضرورت پیدا کرده است. بهترین پرکننده برای تولید پلیمر ها همان کربنات کلسیم است که از قیمت بسیار پایینی برخوردار می باشد. ساختار کریستالی ویژه، توزیع اندازه ذرات به صورت یکنواخت و ظرافت ذرات جزو شاخصه هایی است که کربنات کلسیم را برای استفاده در صنعت پی وی سی مناسب ساخته است. با این ویژگی‌ ها کربنات کلسیم به راحتی در ماتریس پلیمرها پراکنده می شود و به این ترتیب کربنات کلسیم در کاهش هزینه ها بدون افت کیفیت کمک می نماید. هر چقدر اندازه ذرات کربنات کلسیم مورد استفاده در صنعت پی وی سی ریزتر باشد، مسلماً عملکرد بهتر از این محصولات دیده می شود. بنابراین برای اینکه نقش کربنات کلسیم در صنعت پی وی سی پررنگ‌ تر شود از نانو کربنات کلسیم استفاده می شود. نانو کربنات کلسیم در واقع محصولات فوق ریزی هستند که عملکرد های بسیار خوبی را در طول تولید پلیمر ها ایجاد می نمایند. از مهمترین مزیت های استفاده از نانو کربنات کلسیم در این زمینه می‌ توان به بهبود استحکام ، بهبود سختی پلیمر، افزایش سفیدی و براق شدن سطح اشاره کرد. نانو کربنات کلسیم با عملکرد های قابل توجه خود در حال حاضر در تولید محصولاتی همچون فیلم، مستربچ، لوله، کابل مورد استفاده قرار می گیرد.

فروشنده کربنات کلسیم خوراک طیور
>>

فروش عمده کربنات کلسیم مخصوص پی وی سی

فروش عمده کربنات کلسیم مخصوص پی وی سی با قیمت ها و کیفیت های متفاوت در بازار انجام می پذیرد. این محصولات اغلب به صورت فله عرضه می شوند چرا که  بسته بندی باعث افزایش قیمت نهایی آنها می‌ شود و تولیدکنندگان فعال در صنعت pvc خرید پودر کربنات کلسیم را به صورت فله ترجیح می دهند. قیمت فروش عمده کربنات کلسیم در بازار تحت تاثیر عواملی همچون نوع کربنات کلسیم، اندازه ذرات، داخلی و خارجی بودن محصول، نوسانات بازار و  درصد خلوص قرار می گیرد و خریداران می توانند با در نظر گرفتن این موارد خرید بهترین محصولات را تجربه نمایند.

کربنات کلسیم مخصوص لوله ، پروفیل ها و صفحات

کربنات کلسیم مخصوص لوله ، پروفیل ها و صفحات

کربنات کلسیم آروشا را می توان در تولید لوله ها و پروفیلها و صفحات در مقادیر ۲ الی ۴۸ درصد استفاده نمود. سفتی بهبود یافته ، امکان کاهش ضخامت لوله ها صفحات و پروفیلها را فراهم و در نتیجه قیمت را نیز کاهش می دهد. از آنجائی که مواد معدنی هدایت حرارتی بالاتری دارند، میتوان با طول ناحیه سردکردن مشابه، اکستروژن را سریعتر انجام داد. بازده را میتوان با اکستروژن مستقیم حتی بیشتر هم کرد، چرا که کربنات کلسیم و بسپار را میتوان بدون نیاز به مرحله آمیزه کاری گران بلافاصله فرآیند نمود. کربنات کلسیم آروشا در تهیه لوله های خلاء، لوله های پلی اتیلن، پلی پروپیلن، پولیکا و انواع لوله های سبز و سفید کاربرد دارد.

 

کربنات کلسیم و pvc

کربنات کلسیم به منظور کاهش قیمت محصول به PVC اضافه می شود ، با اضافه کردن کلسیم کربنات،  قیمت تمام شده محصول کاهش می‌یابد. کربنات کلسیم ، آمیزه پلاستیک را به اندازه پرکننده های دیگر سفت نمی کند. کربنات کلسیم می تواند در مقایسه با بعضی از پرکننده ها، اثر منفی کمتری بر مقاومت ضربه ای ایجاد کند. و می تواند به عنوان یک پذیرنده اسید ثانویه در پی وی سی مورد استفاده
قرار گیرد. اغلب پر کننده های کلسیم کربنات برای بهبود میزان انتشار ابتدا با اسید استئاریک ترکیب می شوند. چون پرکننده آب متبلور ندارد خشک کردن اولیه آن آسان صورت می گیرد. کلسیم کربنات ارزان است و برای افزایش حجم پی وی سی و پلاستیک های پلی اولفینی به کار می رود. کربنات کلسیم مقاومت اسیدی بسیار ضعیفی دارد.

ارتباط بین اندازه ذرات کربنات کلسیم و مقاومت ضربه پروفیل

  •  اگر اندازه ذرات کلسیم‌کربنات بین ۵ تا ۱۰ میکرومتر باشد، مقاومت پروفیل PVC در حدود ۰.۵٪ کاهش می‌یابد.
  • وقتی اندازه ذرات کلسیم کربنات بین ۳۰ تا ۴۰ میکرو متر باشد، مقاومت ضربه ۱۰ تا ۲۵ درصد کاهش می‌یابد.
  • در صورتی که اندازه ذرات بین ۸۰ تا ۱۰۰ میکرو متر باشد، مقاومت ضربه پروفیل PVC ۲۵ تا ۵۰ درصد کاهش خواهد داشت.
تولید کربنات کلسیم مش ۸۰۰
>>

کارخانه تولید کربنات کلسیم مخصوص پروفیل

مجهزترین کارخانه تولید تخصصی کربنات کلسیم برای صنایع مختلف از جمله تولید پروفیل و پنجره یو پی وی سی با برند تجاری آروشا ، بهترین کربنات کلسیم میکرونیزه درجه یک را با پشتوانه سالها مطالعات میدانی و ارتباط مستقیم با صنعتگران ، مشغول فعالیت در زمینه تولید پودرهای معدنی در ایران می باشد . شما می توانید از طریق این سایت و ارتباط با مشاوران بخش فروش نسبت به ثبت سفارش اقدام نمائید . ارسال سفارش مشتریان به سراسر ایران امکان پذیر می باشد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.5 / 5. تعداد موافقین: 20

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت