کربنات کلسیم مخصوص لوله ، پروفیل ها و صفحات

کربنات کلسیم مخصوص لوله ، پروفیل ها و صفحات در کارخانجات آروشا تولید و به بازار مصرف عرضه می شود . جهت تهیه کربنات کلسیم مورد نیاز خود با کارشناسان فروش مجموعه ما تماس حاصل فرمائید .

کربنات کلسیم مخصوص لوله ، پروفیل ها و صفحات

کربنات کلسیم مخصوص لوله ، پروفیل ها و صفحات

کربنات کلسیم آروشا را می توان در تولید لوله ها و پروفیلها و صفحات در مقادیر ۲ الی ۴۸ درصد استفاده نمود.
سفتی بهبود یافته ، امکان کاهش ضخامت لوله ها صفحات و پروفیلها را فراهم و در نتیجه قیمت را نیز کاهش می دهد.
از آنجائی که مواد معدنی هدایت حرارتی بالاتری دارند، میتوان با طول ناحیه سردکردن مشابه، اکستروژن را سریعتر انجام داد.
بازده را میتوان با اکستروژن مستقیم حتی بیشتر هم کرد، چرا که کربنات کلسیم و بسپار را میتوان بدون نیاز به مرحله آمیزه کاری گران بلافاصله فرآیند نمود.
کربنات کلسیم آروشا در تهیه لوله های خلاء، لوله های پلی اتیلن، پلی پروپیلن، پولیکا و انواع لوله های سبز و سفید کاربرد دارد.

کربنات کلسیم مخصوص لوله ، پروفیل ها و صفحات

کربنات کلسیم و pvc

کربنات کلسیم به منظور کاهش قیمت محصول به PVC اضافه می شود ، با اضافه کردن کلسیم کربنات،  قیمت تمام شده محصول کاهش می‌یابد. کربنات کلسیم ، آمیزه پلاستیک را به اندازه پرکننده های دیگر سفت نمی کند. کربنات کلسیم می تواند در مقایسه با بعضی از پرکننده ها، اثر منفی کمتری بر مقاومت ضربه ای ایجاد کند. و می تواند به عنوان یک پذیرنده اسید ثانویه در پی وی سی مورد استفاده
قرار گیرد. اغلب پر کننده های کلسیم کربنات برای بهبود میزان انتشار ابتدا با اسید استئاریک ترکیب می شوند. چون پرکننده آب متبلور ندارد خشک کردن اولیه آن آسان صورت می گیرد. کلسیم کربنات ارزان است و برای افزایش حجم پی وی سی و پلاستیک های پلی اولفینی به کار می رود. کربنات کلسیم مقاومت اسیدی بسیار ضعیفی دارد.

ارتباط بین اندازه ذرات کربنات کلسیم و مقاومت ضربه پروفیل

  •  اگر اندازه ذرات کلسیم‌کربنات بین ۵ تا ۱۰ میکرومتر باشد، مقاومت پروفیل PVC در حدود ۰.۵٪ کاهش می‌یابد.
  • وقتی اندازه ذرات کلسیم کربنات بین ۳۰ تا ۴۰ میکرو متر باشد، مقاومت ضربه ۱۰ تا ۲۵ درصد کاهش می‌یابد.
  • در صورتی که اندازه ذرات بین ۸۰ تا ۱۰۰ میکرو متر باشد، مقاومت ضربه پروفیل PVC ۲۵ تا ۵۰ درصد کاهش خواهد داشت.
خبر فوری امروز
مرکز فروش کربنات کلسیم مش 2500

کارخانه تولید کربنات کلسیم مخصوص پروفیل

مجهزترین کارخانه تولید تخصصی کربنات کلسیم برای صنایع مختلف از جمله تولید پروفیل و پنجره یو پی وی سی با برند تجاری آروشا ، بهترین کربنات کلسیم میکرونیزه درجه یک را با پشتوانه سالها مطالعات میدانی و ارتباط مستقیم با صنعتگران ، مشغول فعالیت در زمینه تولید پودرهای معدنی در ایران می باشد . شما می توانید از طریق این سایت و ارتباط با مشاوران بخش فروش نسبت به ثبت سفارش اقدام نمائید . ارسال سفارش مشتریان به سراسر ایران امکان پذیر می باشد.

 

جدیدترین اخبار سایت