تضمین کیفیت و کارایی با کربنات کلسیم مش 100 از آروشا پودر

4.9
(50)

کربنات کلسیم مش 100 همانند دیگر پودر های میکرونیزه این ترکیب معدنی حاوی اندازه ای برابر با میکرون است و حدود ۹۹ درصد از دانه بندی این ترکیبات در محدوده تعیین شده قرار دارند؛ برای تولید و دانه بندی این محصولات از واحد اندازه گیری مش استفاده می شود و تقریبا کربنات های کلسیم از مش 50 تا 200 در دسته پودر های آسیاب شده قرار می گیرند.

کربنات کلسیم مش 100

فرمول مش بندی انواع کربنات کلسیم

برای تولید پودر های میکرونیزه انواع کربنات کلسیم در دانه بندی های ریز به تجهیزات پیشرفته و تجربه کافی تولید کنندگان نیاز است، به دلیل نبودن این شرایط در کشور اغلب تولیدکنندگان قادر به تولید نبوده و اندازه های درشت را به عنوان مش بندی های ریز معرفی می نمایند، همچنین شماری از مش های کربنات کلسیم با یکدیگر مخلوط شده و در نتیجه خریداران و مشتریان با چشم توانایی تشخیص مورد نظر را نخواهند داشت.

جالب است بدانید در مراکز تولید انواع کربنات کلسیم برای مشخص کردن دقیق تر مش بندی این تولیدات از آزمایش هایی برای اندازه گیری استفاده می شود، از جمله مهمترین این آزمایش ها، آزمایش هیدرومتری است که بر مبنای استاندارد های ویژه ‌ای انجام می پذیرد.

تولید کننده کربنات کلسیم فارس
>>

آنالیز فیزیکی کربنات کلسیم 325 مش

Element Measure
appearance white micronized powder
whiteness 95.5%
moisture 0.2%
specific gravity 2.7
ph value 9
oil absorption 18

بسته بندی کربنات کلسیم میکرونیزه

بسته بندی کربنات کلسیم بر اساس نظر و نیاز مشتریان متفاوت است، بسته بندی این ترکیبات بیشتر به صورت بسته های ۲۵ کیلوگرمی کیسه کاغذی، ۲۵ کیلوگرمی در کیسه های بافته شده چند لایه، ۵۰۰ کیلوگرمی در کیسه‌ های جامبو بگ، هزار کیلوگرمی در کیسه های جامبو بگ و کامیون های فله قابل توجه می باشد و هر یک از مشتریان و خریداران با در نظر گرفتن هزینه‌ های حمل و نقل و به صرفه بودن برای آنها به خرید این تولیدات مشغول می شوند.

فروش کربنات کلسیم مش 100

روش فروش کربنات کلسیم مش 100 به دلیل قیمت پایین و مناسب این تولیدات برای اکثریت صنایع مخصوصاً برای صنعت تولید شیشه با هدف سفت کردن شیشه های تولید شده و همچنین برای تهیه جیره غذایی دام و پرندگان به عنوان مکملی برای کلسیم قابل توجه است،  فروش این تولیدات به صورت فله نیز توصیه می شود و معمولا از کامیون‌ های حمل مواد معدنی برای ارسال بار خریداری شده از سمت مشتریان استفاده می گردد.

به صورت کلی مجموعه صنعتی اروشا پودر آماده ارائه خدمات ویژه در زمینه فروش انواع کربنات کلسیم مخصوصا مش ۱۰۰ می باشد و این تولیدات را برای هر صنعتی در هر حجمی عرضه می نماید، برای خرید با مشاوران این شرکت ارتباط بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین: 50

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت