شرکت تولید کلسیم کربنات خرم آباد

4.5
(21)

شایان ذکر است  کلسیم کربنات خرم آباد از بهترین نوع پودر کربنات کلسیم تولید شده در کارخانجات گروه صنعتی آروشا می‌باشد. شرکت آروشا با استخراج منابع طبیعی کربنات کلسیم و انتقال آنها به خطوط تولیدی مجهز و مدرن، تولید و خالص سازی این محصول شیمیایی و پر کاربرد را به انجام می‌رساند و سپس در بسته بندی‌های متنوع و با قیمت مناسب آن را در معرض فروش قرار می‌دهد.

شرکت تولید کلسیم کربنات خرم آباد

شرکت بین المللی تولید کلسیم کربنات

کربنات کلسیم، پودر سفید رنگ، درخشنده با کارای فوق العاده از دو ماده شیمیایی کربنات با فرمول شیمیایی(Co) و کلسیم با فرمول شیمیایی) (Ca تشکیل شده است. تهیه و تولید پودر کربنات کلسیم به صورت مصنوعی در آزمایشگاه‌های تخصصی نیز امکان پذیر می‌باشد. همچنین سنگ‌های آهک، مرمر و کانی‌های مانند آگورانیت که در پوسته‌ی زمین و معادن مختلف به صورت انبوه یافت می‌شوند، منابع غنی و طبیعی کربنات کلسیم می‌باشد.
خرم آباد از شهرستان‌های استان لرستان است، که به دلیل برخورداری از معادن بیشمار و پربار منابع طبیعی کربنات، به یک منطقه اقتصادی تبدیل شده است. کلسیم کربنات خرم آباد، از معروف ترین و مرغوب ترین انواع کربنات کلسیم ممتاز تولید شده در کشور ایران می‌باشد. شرکت تولید کننده کلسیم کربنات آروشا که بزرگترین مجموعه تولیدی، پودرهای معدنی می‌باشد، با بهره گیری از بهترین و مدرن ترین تجهیزات و راه اندازه‌ی چندین خط تولید، بیشترین مقدار کلوخه‌ها و سنگ‌های موجود در معادن این شهرستان که حاوی مقدار زیادی کربنات کلسیم می‌باشد را استخراج کرده و به مجموعه انتقال می‌دهد و پس از انجام فرآیندهای لازم و خالص سازی کربنات کلسیم و تولید آن به صورت کاملا سفید و درخشنده و بسته بندی‌های مناسب، آماده فروش و عرضه ی این محصول به مشتریان و خریداران می ‎باشد.

کربنات کلسیم تولید کاغذ در کیسه ۲۵ کیلوگرمی
>>

شرکت تولید کلسیم کربنات لرستان

صادرات کلسیم کربنات خرم آباد

مرکز عرضه کربنات اصل، آروشا بعد از پوشش دادن بخش وسیعی از نیاز صنایع مختلف در جهت تهیه‌ی کلسیم کربنات خرم آباد و رفع نیاز داخلی، به عنوان بزرگترین مرکز فروش و عرضه کربنات کلسیم اصل، صادرات این پودر معدنی به کشورهای حاشیه خلیج فارس و خاورمیانه را از سر گرفته است.
گروه تجاری آروشا با آگاهی و شناخت بازارهای خارجی و عرضه‌ی سفید ترین و مرغوب ترین پودر کربنات به مشتریان خارجی، آزمون سخت، اعتماد سازی را با موفقیت کامل پشت سر گذاشته است و پس از گذشت چندین سال فعالیت صادقانه، در میان تولیدکنندگان صنایع شیمیایی، به عنوان اولین شرکت تولیدی، صنعتی، تجاری معتبر و قابل اعتماد شناخته شده می‌شود.

شرکت تولید کلسیم کربنات خرم آباد

عرضه مستقیم کلسیم کربنات خرم آباد

در شهرخرم آباد تولید کنندگان و صنایع بسیاری قرار دارند که از پودر کربنات کلسیم در فرایند های ساخت محصولات خود بهره می برند. هریک از آنها برای تولید محصولی مرغوبتر، بدنبال دستیابی و خرید بهترین کلسیم کربنات خرم آباد می باشند و فروشنده های معتبر و خوشنام را جستجو می نمایند. زیرا در صورت استفاده از مواد بی کیفیت، سطح کیفیت تولیداتشان را کاهش داده و موجب ایجاد خساراتی خواهد شد. یکی از راههای دستیابی به محصولات و پودر کلسیم اصل، یافتن کارخانجات و تولید کنندگانی است که محصولات خود را بصورت مستقیم و بدون واسطه عرضه می نمایند. بدین ترتیب هم از دسترسی به کلسیم اصل و درجه یک اطمینان حاصل می کنند، و هم با قیمت مناسب تری آنرا تهیه خواهند کرد.

کربنات کلسیم عمده برای تولید آسفالت

شرکت تولید پودر کربنات خرم آباد

شرکت های تولید پودر کربنات کلسیم در کشور به تعداد فراوانی وجود دارند. دلیل این موضوع، گستردگی وسعت کاربری کلسیم می باشد. درحقیقت پودر کربنات بخاطر نرخ پایین فروش و خصوصیات ویژه آن، مورد توجه صنایع مختلف از جمله:  صنایع داروسازی ، صنایع کشاورزی ، کارخانه های ساخت لوازم بهداشتی ، ساخت محصولات آرایشی ، دامداری ، صنایع فولاد سازی ،  راهسازی ، بتن سازی ، ذوب آهن ، پالایشگاههای نفت و گاز و صنایع رنگسازی قرار گرفته است. چراکه این بهره وری مزایای زیادی برایشان بهمراه خواهد داشت. صرفه جویی در هزینه های تولید، بالا بردن سطح استحکام تولیدات و کاهش مشکلات تامین مواد اولیه، از مواردی است که باعث تمایل صنعتگران به استفاده از پودر کلسیم شده است.
بعنوان مثال، صنایع کاغذ سازی پیش از این از چوب در روند ساخت محصولات بهره برداری می نمودند و تا حد قابل ملاحظه ای هزینه های تولید برایشان گران تر و با ارقام بسیار بالا محاسبه می گردید. این در حالیست که امروزه پودر کلسیم جایگزین مناسبی برای چوب بوده و بسیار ارزانتر بوده و درنتیجه صرفه اقتصادی را بهمراه دارد. از طرف دیگر به قطع درختان بیشتر منجر نخواهد شد و به حفظ منابع زیست محیطی کمک شایانی محسوب می شود.

تولید و فروش کلسیم کربنات خرم آباد

گروه صنعتی آروشا، بزرگترین و معتبرترین تولید کننده پودرهای معدنی، با احداث کارخانه تولید کلسیم کربنات خرم آباد گام بزرگی برای خدمات رسانی بهتر به مصرف کنندگان برداشته و با فروش مستقیم کربنات سفید، محصولات اصل و ممتاز را بدون هرگونه واسطه، در اختیار مشتریان و متقاضیان قرار داده است. همچنین با این اقدام خریداران می توانند مایحتاج مصرفی خود را با قیمت مناسب تر و نرخ ارزان تری تهیه نمایند.

فروش بدون واسطه انواع کربنات کلسیم
>>

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.5 / 5. تعداد موافقین: 21

هنوز کسی نظر نداده. نظرت رو بگو

جدیدترین اخبار سایت