حضور ارزشمندتان در روز دوشنبه ۸ آذر سال ۱۴۰۰ به پایگاه اطلاع رسانی مارونق بخشید.
سرخط خبرها

شرکت تولید کلسیم کربنات خرم آباد

شایان ذکر است  کلسیم کربنات خرم آباد از بهترین نوع پودر کربنات کلسیم تولید شده در کارخانجات گروه صنعتی آروشا می‌باشد. شرکت آروشا با استخراج منابع طبیعی کربنات کلسیم و انتقال آنها به خطوط تولیدی مجهز و مدرن، تولید و خالص سازی این محصول شیمیایی و پر کاربرد را به انجام می‌رساند و سپس در بسته بندی‌های متنوع و با قیمت مناسب آن را در معرض فروش قرار می‌دهد.

شرکت تولید کلسیم کربنات خرم آباد

شرکت بین المللی تولید کلسیم کربنات

کربنات کلسیم، پودر سفید رنگ، درخشنده با کارای فوق العاده از دو ماده شیمیایی کربنات با فرمول شیمیایی(Co) و کلسیم با فرمول شیمیایی) (Ca تشکیل شده است. تهیه و تولید پودر کربنات کلسیم به صورت مصنوعی در آزمایشگاه‌های تخصصی نیز امکان پذیر می‌باشد. همچنین سنگ‌های آهک، مرمر و کانی‌های مانند آگورانیت که در پوسته‌ی زمین و معادن مختلف به صورت انبوه یافت می‌شوند، منابع غنی و طبیعی کربنات کلسیم می‌باشد.

خرم آباد از شهرستان‌های استان لرستان است، که به دلیل برخورداری از معادن بیشمار و پربار منابع طبیعی کربنات، به یک منطقه اقتصادی تبدیل شده است. کلسیم کربنات خرم آباد، از معروف ترین و مرغوب ترین انواع کربنات کلسیم ممتاز تولید شده در کشور ایران می‌باشد. شرکت تولید کننده کلسیم کربنات آروشا که بزرگترین مجموعه تولیدی، پودرهای معدنی می‌باشد، با بهره گیری از بهترین و مدرن ترین تجهیزات و راه اندازه‌ی چندین خط تولید، بیشترین مقدار کلوخه‌ها و سنگ‌های موجود در معادن این شهرستان که حاوی مقدار زیادی کربنات کلسیم می‌باشد را استخراج کرده و به مجموعه انتقال می‌دهد و پس از انجام فرآیندهای لازم و خالص سازی کربنات کلسیم و تولید آن به صورت کاملا سفید و درخشنده و بسته بندی‌های مناسب، آماده فروش و عرضه ی این محصول به مشتریان و خریداران می ‎باشد.

خرید کلسیم مش ۸۰۰

نمایندگی فروش پودر کلسیم کربنات خرم آباد

مجموعه صنعتی، تجاری آروشا به عنوان بزرگترین مرکز فروش
کربنات کلسیم خرم آباد، در استان لرستان در حال فعالیت
می‌باشد.

این گروه صنعتی که دارای امتیاز موفق ترین تولید کننده کلسیم
کربنات خرم آباد می‌باشد، با عرضه‌ی مناسب ترین قیمت کربنات
کلسیم سفید، توانسته، مشتریان زیادی را جذب و نام خود را به
عنوان معتبرترین مرکز عرضه کربنات درجه یک، در میان تولید کنندگان
کلسیم کربنات خرم آباد به ثبت برساند.

فروش مستقیم پودر کربنات ممتاز با قیمت مناسب باعث شده این
مجموعه بنام و صاحب اعتبار، تولید انبوه و فروش فراوان این محصول
را در میان فعالیت‌های ارزشمند خود حفظ و روز به روز با افزایش
خطوط تولیدی و ایجاد اشتغال برای افراد تحصیل کرده، نقش ارزنده‌ای
در اقتصاد استان لرستان داشته باشد.

فروش کربنات کلسیم گنبد کاووس

صادرات کلسیم کربنات خرم آباد

مرکز عرضه کربنات اصل، آروشا بعد از پوشش دادن بخش وسیعی از نیاز صنایع مختلف در جهت تهیه‌ی کلسیم کربنات خرم آباد و رفع نیاز داخلی، به عنوان بزرگترین مرکز فروش و عرضه کربنات کلسیم اصل، صادرات این پودر معدنی به کشورهای حاشیه خلیج فارس و خاورمیانه را از سر گرفته است.

گروه تجاری آروشا با آگاهی و شناخت بازارهای خارجی و عرضه‌ی سفید ترین و مرغوب ترین پودر کربنات به مشتریان خارجی، آزمون سخت، اعتماد سازی را با موفقیت کامل پشت سر گذاشته است و پس از گذشت چندین سال فعالیت صادقانه، در میان تولیدکنندگان صنایع شیمیایی، به عنوان اولین شرکت تولیدی، صنعتی، تجاری معتبر و قابل اعتماد شناخته شده می‌شود.

تماس با دفتر فروش